PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Stěhování na klíč

Stěhování na klíč po Praze i okolí

Vypadá to pro vás jako sci-fi. Stěhováci přijdou, vše zabalí, ošetří proti poškození a převezou do nového bytu, kde věci rozestaví přesně tak, jak jste byli zvyklí. Málokdo však ví, že podobné služby se nabízejí i u nás a Stěhování Kyselý tyto služby nabízí!

Je lepší vyhořet, než se stěhovat, říká se. Jenže služby se radikálně zlepšily a už nemusíte před stěhováním obcházet samoobsluhy a žadonit o staré přepravky od banánů. Kdo si chce zabalit sám, může si od nás půjčit stěhovací krabice.

A kdo chce, může ráno předat firmě klíče od starého i nového bytu, odejít do práce a večer už rovnou přijet do nového. Služba stěhování na klíč je pochopitelně dražší, než když stěhováci pouze vystěhují připravené krabice a nábytek, ale díky službě stěhování na klíč se nemusíte skoro o nic starat.

Jak stěhování na klíč probíhá

Příprava na stěhování

Veškeré předměty řádně zabalíme do krabic, nábytek do obalového materiálu, elektroniku do kartónů a zbytek dle potřeby. Počet stěhováků, kteří zajišťují zabalení předmětů je vždy určen podle objemu stěhovaných věcí a podle náročnosti stěhování. Na balící služby používáme pouze kvalitní a prověřený obalový materiál. Během přípravy na stěhování se vše, co je potřeba popisuje. Díky tomu vás při výkladce a ani při vybalování předmětů nepotřebujeme a dokážeme si poradit i bez vaší přítomnosti. Je-li potřeba montáž nábytku, tak se vám o to postaráme, protože se Stěhování Kyselý je součástí stěhování i demontáž a následná montáž nábytku.

Stěhování

Po úplném zabalení veškerých předmětů dochází na samotné stěhování. Vše, co je potřeba odstěhovat je naloženo do auta. Typ vozidla je stanoven na základě objemu stěhovaných věcí. Uvnitř stěhovacího vozu jsou veškeré předměty poskládány tak, aby při převozu nebyly poškozeny. Další ochranu nábytku v autě zajišťují deky nebo kartony, které se zpravidla dávají mezi nábytek. Tím se zajistí nežádoucí posun nábytku při jízdě. V nákladovém prostoru máme také kotvící lišty anebo kotvící oka pro ukotvení nábytku a tím pádem je o bezpečnost vašeho nábytku maximálně postaráno. Vyložení nábytku na nové adrese probíhá podle vašich předchozích instrukcí. Nábytek se dává na místo, které jste si sami zvolili před samotným stěhováním.

 

Vybalení předmětů

Většinou si vybalení předmětů zajišťují zákazníci již sami, protože nové místo je jinak dispozičně řešené a každý předmět bude mít nové místo, ale v případě Vašeho požadavku a vašich instrukcí jsme schopni vybalení předmětů zajistit sami a dát vše tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Pokud nemáte na stěhování čas, tak využijte stěhovací službu „stěhování na klíč“, u které veškeré starosti připadají na naše profesionály. Ti se postarají o přípravu, zabalení a stěhování.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na stěhování a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.