PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Vozový park

Zajímá Vás, jaké stěhovací vozy máme k dispozici? Podívejte se na náš vozový park v Praze! Používáme převážně užitková vozidla značky IVECO. Náš vozový park je pravidelně servisován, takže se nemusíte bát, že by Váš plán přesunu z bodu A do bodu B nevyšel. Když by se přece jenom stalo něco neočekávaného (například přírodní katastrofa, havárie apod.), tak jsme schopni zajistit i náhradní vozidla.

Nabízíme Vám speciální, skříňová vozidla o různých kapacitách. Skříňové nástavby jsou uzavřené a z toho důvodu můžeme dopravovat nábytek a jiné věci za každého počasí. Naše vozidla mají k dispozici hydraulická čela a díky tomu je nakládka a vykládka například nábytku o dost snadnější.

Firemní stěhovací vozidla mají čistý interiér s upínacími systémy. Ve stěhovacích dodávkách jsou upínací popruhy, obalový materiál, stěhovací deky, manipulační prostředky, stěhovací popruhy a v každém vozidle je i sada nářadí na MONTÁŽ NÁBYTKU.

Přístup do nákladového prostoru je uzamčen a lze ho odemknout pouze z kabiny řidiče. Vaše stěhované věci jsou s námi v bezpečí.

Jsme schopni nabídnout zákazníkům vhodný vůz za rozumnou cenu. S námi proběhne vaše stěhování kvalitně, rychle a spolehlivě.

PROČ SE SPOLÉHAT NA NÁŠ VOZOVÝ PARK?

Naše auta mají emisní normu Euro 6 a Euro 5

Auta jsou spolehlivá, v dobrém stavu a uzpůsobena pro stěhování

Máme potřebná povolení, dokumenty a pojištění pro stěhování v rámci ČR i v zahraničí

Vozy jsou pravidelně kontrolované a servisované

Nejezdíme vysloužilými dodávkami, ale moderními stěhovacími vozy

Stěhovací dodávky mají čistý interiér s upínacími systémy a další praktické pomůcky ke stěhování

Stěhovací vůz: Iveco Daily 35S15 s hydraulickým čelem

Stěhovací vůz: Iveco Daily 35S18 s hydraulickým čelem a měchy

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na stěhování a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.