PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Stěhování těžkých břemen

PROFESIONÁLNÍ STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN PRAHA A OKOLÍ

Naše stěhovací firma se zabývá i stěhováním těžkých břemen. Stěhování těžkých kusů provádíme většinou v Praze a okolí, ale pokud potřebujete naše stěhovací služby i mimo Prahu, tak jsme vám samozřejmě k dispozici.

Můžeme vám nabídnout zkušený stěhovací tým, který se vám postará o stěhování těžkého předmětu. Bezpečný převoz zajistí náš speciálně upravený dodávkový automobil, který je odpružený, nízkopodlažní s hydraulickým čelem a je vybavený potřebným náčiním (pomůckami na stěhování) pro odbornou manipulaci.

Pro úspěšné přestěhování těžkého břemena k vám přijedeme vybaveni speciálními stěhovacími kříži a popruhy. Stěhování Kyselý má k dispozici i podlahovou váhu (nosnost 1000 kg) pro eventuální zvážení těžkého břemena.

Chcete přestěhovat americkou lednici, piano, trezor, těžký stroj nebo něco podobného, co váží několik desítek až stovek kilogramů? Nabízíme vám kvalitní a levné stěhování těžkých břemen.

Postaráme se vám o stěhování americké lednice, mrazáku, firemní tiskárny nebo kopírky, masivního nábytku. Dále nabízíme stěhování pianin, pian, klavírů, křídel, trezorů, kotlů, těžkých strojů, serverů a jiných těžkých nebo rozměrných předmětů.

Zodpovězení otázek typu, jak vynést lednici do patra nebo jak dostat kotel do sklepa nechte na nás.

OCHRANA TĚŽKÝCH VĚCÍ PŘI STĚHOVÁNÍ

Před stěhováním těžkých věcí používáme při balení široký a kvalitní sortiment obalového materiálu. Co je zabalené, to se nepoškrábe. Víme, jak důležité jsou pro Vás stěhované věci, a proto o ně šetrně pečujeme během celého stěhování.

Pro jistotu máme sjednané i pojištění. Pojištění vašeho majetku při manipulaci zajišťuje Kooperativa pojišťovna a při přepravě je váš majetek pojištěn u Allianz pojišťovny.

Pro podrobnější informace ohledně obalového materiálu a balení věci navštivte sekci BALÍCÍ SLUŽBY.

ROZDĚLENÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN

Těžká břemena jsme vám rozdělili do čtyř skupin. První skupinou jsou těžká břemena hmotnosti 100-199 kilogramů. Do této skupiny patří například americká lednice. Druhou skupinou jsou břemena o hmotnosti 200-299 kilogramů. Do této skupiny můžeme zařadit piano nebo klavír. Třetí skupinou jsou předměty o hmotnosti 300-399 kilogramů. Tady si můžeme jako příklad uvést křídlo. Čtvrtou a poslední skupinou jsou těžké kusy o hmotnosti 400 kilogramů a více například Skříňový trezor. U této skupiny je vhodné provést předběžnou prohlídku a konečná cena stěhování se určuje individuálně.

Stěhování těžkých břemen do hmotnosti 400 kg provádíme klasickým způsobem pomocí stěhovacích popruhů. Tato břemena lze přestěhovat bez rozsáhlejší předchozí prohlídky břemene a prostor. Samozřejmě tato prohlídka není na škodu a je zdarma.

Při stěhování těžkých břemen přesahujících hmotnost 400 kg je vhodné provést předběžnou prohlídku břemene, prostor, přístupových cest, schodišť atd.

Prohlídka zdarma součástí služby

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na stěhování a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.