PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

STĚHOVÁNÍ DO ZAHRANIČÍ

Stěhování do zahraničí s námi za rozumnou cenu

Nabízíme Vám stěhování s vysokou kvalitou stěhovacích služeb po celé Evropě. Našim klientům poskytujeme stejný komfort, který nabízí konkurenční evropské společnosti a podle nás za velmi příznivých cenových podmínek. Stěhování do zahraničí probíhá stejným způsobem jako vnitrostátní stěhování. Důležitým faktorem pro zajištění kvalitních služeb je reálný odhad množství stěhovaných předmětů, který vytvoříme na základě komunikace s Vámi. Pro vaši maximální spokojenost z našich služeb dáváme velkou pozornost přípravě věcí, převážně nábytku na přepravu do ciziny, tak aby se během dopravy nic nepoškodilo. Máme za sebou již desítky stěhování do zahraničí. Byli jsme například v Holandsku, ve Francii, v Bulharsku, v Rakousku, několikrát v Německu a také na Slovensku. Díky tomu můžeme nabídnout ověřený postup stěhování do zahraničí za přijatelnou cenu.

Především zajišťujeme stěhování po Evropské unii (EU), ale také po celé Evropě (v rámci Evropy) a pokud je to potřeba, tak stěhujeme i mimo Evropu, ale stěhování mimo Evropu už je na základě individuální domluvy se zákazníkem. Odpověď na otázku, Co zařídit při stěhování do zahraničí? Najdete na našem blogu.

Stěhování do zahraničí

Proč využít stěhovacích služeb od nás?

Jsme pražská stěhovací firma, která funguje na trhu již několik let. Máme vlastní personál, který každoročně odstěhuje stovky zákazníků. Naši pracovníci mají bohaté zkušenosti a postarají se, jak o správné zaparkování stěhovacího vozidla, co nejblíže ke vchodu, tak i o připravení nábytku k dlouhotrvajícímu převozu. Postaráme se Vám i o demontáž nadměrného nábytku a následnou montáž v zahraničí. Pro stěhování do zahraničí používáme svůj vlastní vozový park, který zahrnuje speciálně upravená stěhovací vozidla značky IVECO. Všechny naše dodávky jsou odpružené, nízkopodlažní a mají skříňovou nástavbu ve které se nachází nákladový prostor. Tato nástavba je uzavřená. Tím pádem nejsme limitováni počasím a můžeme Vás odstěhovat, jak za deště, tak i za sněhu. Každé auto má k dispozici také hydraulické čelo a díky tomu je nakládaní a vykládaní stěhovaných věcí mnohem snadnější a rychlejší. Automobily jsou vybaveny potřebným náčiním pro odbornou manipulaci.

Férové jednání a s tím souvisí i transparentní ceny za stěhování do zahraničí

Jeden z nejlepších poměrů ceny a kvality na českém trhu

Český kolektiv, který má několikaleté zkušenosti a praxi

Demontáž a montáž nábytku ke stěhování

Víkendy a svátky bez příplatku

Balící služba ke stěhování

Žádné skryté poplatky

Jsme spolehliví

Mnoho dalšího

Stěhování EU a Evropa

Stěhování po Evropské unii (EU) zahrnuje tyto státy: Slovensko, Německo, Polsko, Rakousko, Nizozemsko, Belgie, Lucembursko, Francie, Španělsko, Portugalsko, Dánsko, Itálie, Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Řecko.

Ke stěhování po Evropě vyjíždíme do států Velká Británie, Švýcarsko, Lichtenštejnsko.

Pokud je potřeba, tak naše stěhovací posádka Vás ráda odstěhuje i do jiného státu, který nebyl uveden výše – kontaktujte nás.

Stěhování do zahraničí

Kvalitní příprava nábytku na stěhování do zahraničí

K přípravě nábytku na stěhování do zahraničí používáme balící službu a kvalitní obalový materiál jako například strečové fólie, bublinkové fólie, pěnové fólie, lepenku a další. Z důvodu náročné a dlouhé cesty věnujeme zvýšenou pozornost při balení nábytku a následně při přepravě dbáme o bezpečnost Vašeho majetku či zboží.

Před balením do obalového materiálu nábytek jako například skříně, vitríny, komody zkontrolujeme a pokud je to nutné, tak i vyprázdníme. Police a vše, co by se během manipulace či přepravy mohlo v nábytku hýbat vyndáme a následně zvlášť zabalíme. U nábytku odmontujeme části, u kterých to lze, abychom zabránili jejich poškození a společně se spotřebiči vše pořádně zabalíme do obalového materiálu. Hodnotnější kusy nábytku balíme do stěhovacích dek nebo bublinkové fólie. Následně tyto kusy obalíme do strečové fólie.

S našim profesionálním přístupem se Vaše stěhované věci dostanou tam, kam mají v pořádku a bez poškození.

Pokud Vás tohle všechno ještě nepřesvědčilo ohledně toho nás kontaktovat na stěhování do zahraničí, tak se podívejte, co o nás napsali naši zákazníci.

Tipy na stěhování do zahraničí

Stěhování do zahraničí plánujte 4-6 týdnů předem, počítejte s rezervami, vyplatí se to. Více času na přípravu = méně stresu

Balíte-li svépomocí, používejte pevné uzavřené krabice i pytle a křehké předměty pořádně zabalte

Před samotným stěhováním se zbavte zbytečností. Sníží se tak celkový objem stěhovaných věcí

Myslete na parkování co nejblíže ke vchodu. Pokuste se pro nás zajistit, co nejlepší parkování, jak v České republice, tak i v zahraničí

Nesnažte se nic zatajit ani „zmenšit“, tím by se stěhování zbytečně prodloužilo a prodražilo

Vytvořte pro sebe a pro nás kompletní seznam stěhovaných věcí

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na stěhování do zahraničí a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.