PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Stěhování praha

Stěhování Praha s námi za rozumnou cenu

Praha (v češtině, slovenštině, ukrajinštině a běloruštině; v germánských jazycích Prag; v ostatních slovanských a románských jazycích Praga, anglicky a francouzsky Prague, v ostatních jazycích podle těchto tří variant) je hlavní město a současně největší město Česka, zároveň je 14. největším městem Evropské unie.

Prahou, hlavním městem Česka, protéká řeka Vltava. Takzvaná „Praha stověžatá“ nabízí řadu historických památek, například Staroměstské náměstí, srdce historického města s barokními budovami, gotickými kostely a středověkým orlojem, který každou hodinu odbíjí za doprovodu pohyblivých figur apoštolů. Slavný Karlův most, dokončený v roce 1402, je lemován sochami katolických svatých a dnes je určen pouze pro pěší.

Stěhování Praha

Naše firma nabízí komplexní služby v oblasti stěhování, a to stěhování domácností, kanceláří, malých či velkých firem, různých institucí a dalších nebytových objektů a také s tím spojené služby zapůjčení krabic, balící služby, montáž nábytku, odvoz odpadu na sběrný dvůr a jiné. Postaráme se Vám i o stěhování těžkých břemen či uměleckých děl. Zajišťujeme pohodlný dovoz zakoupeného nábytku a elektra. S naším profesionálním přístupem proběhne vaše stěhování „jako po másle“. Nemusíte se ničeho obávat. Stěhování do Prahy, z Prahy a po neboli v rámci Prahy jedině s námi! Máme vlastní vozový park, stěhovací pomůcky, nářadí a k tomu ještě bohaté zkušenosti. Díky tomu Vám můžeme nabídnout stěhování Praha za přijatelnou cenu a vysokou kvalitu stěhovacích služeb.

Před kontaktováním ohledně stěhování Praha je dobré, když si v klidu a pečlivě projdete vše, co budete chtít odstěhovat a zaznamenáte si to. Při komunikaci s Vámi se Vás na to určitě budeme ptát. Pro nás je důležité, co se bude stěhovat, z jakého patra, do jakého patra se bude stěhovat a popřípadě, jestli je k dispozici výtah (jednali se o vyšší patro). Dále nás bude zajímat, jestli součástí stěhování budou i těžká břemena nebo umělecká díla. Těžkým břemenem je myšlena věc, která má nad 100 kilogramů. Více informací ohledně těžkých břemen naleznete v sekci STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN. Zaměřujeme se i na stěhování uměleckých děl jako například obrazů, soch apod., stěhování starožitností a jiných hodnotných a cenných předmětů.

Pokud bude potřeba montáž nábytku například montáž postele, čí skříně anebo bude potřeba odpojit pračku či myčku, tak se o to rádi postaráme. Další informace ohledně montáže nábytku najdete ZDE. Ke stěhování můžeme zapůjčit i stěhovací krabice, šatní stojany nebo šatní boxy. Podrobnější informace na ZAPŮJČENÍ KRABIC. Všechno, co by se mohlo během stěhování Praha poškodit se zabalí do obalového materiálu. K dispozici máme kvalitní obalové materiály jako jsou strečové fólie, bublinkové fólie, pěnové fólie, lepenky a další. Na elektroniku, skla a podobné věci máme i stěhovací deky, které můžeme použít společně s obalovým materiálem. Více informací ohledně balení na BALÍCÍ SLUŽBY.

Proč si objednat stěhování Praha od nás

Jsme česká firma s českým kolektivem. Máme mnohaleté zkušenosti se stěhováním Praha. Můžeme Vám nabídnout i stěhovací služby jako například zapůjčení krabic, balící služby, montáž nábytku a jiné. Zaměřujeme se i na stěhování těžkých břemen či uměleckých předmětů. Jsme Vám k dispozici online. Stěhujeme za každého počasí, kromě takového, které by mohlo ohrozit naše zdraví nebo poškodit Váš majetek. K přepravě používáme spolehlivá vozidla značky IVECO. Každé vozidlo má hydraulické čelo pro snadnější nakládku a vykládku. Mnoho dalšího.

Frame 332 (1)-min

Stěhování Praha zahrnuje i tyto městské části

Benice, Běchovice, Březiněves, Čakovice, Ďáblice, Dolní Chabry, Dolní Měcholupy, Dolní Počernice, Dubeč, Klánovice, Koloděje, Kolovraty, Královice, Křeslice, Kunratice, Libuš, Lipence, Lochkov, Lysolaje, Nebušice, Nedvězí, Petrovice, Přední, Kopanina, Řeporyje, Satalice, Slivenec, Suchdol, Šeberov, Štěrboholy, Troja, Újezd, Velká Chuchle, Vinoř, Zbraslav, Zličín.

Parkujeme na Černém Mostě, Praha 14. Z této lokality vyjíždíme ke stovkám stěhování ročně. Potřebujete stěhování na severu, západě, východě, jihu nebo v centru Prahy? Pokud je Vaše odpověď ano, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vás odstěhujeme.

Proč využít službu vyklízení Praha od nás?

Naše služby jsou Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Víkendy a svátky bez příplatku

Individuální přístup

Flexibilita

Férové jednání a s tím souvisí transparentní ceny

Profesionální tým pracovníků

100% spolehlivost

A další

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na stěhování a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.