PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Levné stěhování Praha

Stěhování bytů

Levné stěhování Praha s námi za rozumnou cenu

Hledáte levné stěhování v Praze bez omezení na kvalitě? Rychlé provedení, transparentní ceny, spolehlivý přístup… no prostě profesionální stěhování za dostupné ceny? Máme za sebou již stovky stěhování a vyladili jsme proces k dokonalosti. Jsme tedy schopni předejít jakýmkoliv komplikacím a navíc s vámi jsme během stěhování v kontaktu, takže se o všem rychle dozvíte.

Specializujeme se na levné stěhování po Praze, mezi naše stěhovací služby patří například stěhování bytů, stěhování domů a stěhování firem. Na vaši adresu dorazíme včas a o vše se postaráme, v případě potřeby pomůžeme i s vyklízením. Máte-li nějaké netypické předměty, které v rámci Prahy chcete přestěhovat, nebojte, poradíme si i se stěhováním těžkých břemen, zkrátka a dobře kompletní dostupné stěhovací služby. Přidejte se mezi spokojené zákazníky a předejděte zbytečným komplikacím.

5.0

Spokojení zákazníci

Levné stěhování Praha - na co si dát pozor

Před stěhováním v rámci Prahy je velice důležité mít jasné požadavky a správně je odkomunikovat stěhovací firmě. Spolehlivost a efektivita jsou klíčové vlastnosti, které by stěhovací firma měla mít. Jakmile jsou tyto hlavní aspekty splněny, lze se zamýšlet nad cenou. Bohužel, u některých firem je cena na úkor kvality, ne však u nás.

Cenu stěhování určuje řada aspektů a servis služeb, mějte na paměti že mnohdy je do cen stěhování také třeba započíst balení, vyklízení, vykládku apod. Profesionální firma se postará o tyto aspekty, nicméně vždy doporučujeme se s firmou prvně spojit a ujistit se.

V neposlední řadě dávejte pozor i na to, co se stane s nepotřebnými věcmi, zda se stěhovací firma postará o jejich odvoz a likvidaci.

Aspektů co zvážit je mnoho, proto je třeba se nedívat pouze na samotnou cenu stěhování, jelikož se vám ušetřené peníze mohou prodražit na dodatečných nákladech. Ve Stěhování Kyselý jsme díky mnohaletým zkušenostem pochopili důležitost komplexnosti nabízených služeb a transparentnosti, proto jsme vytvořili kompletní nabídku na levné stěhování po Praze – bez skrytých poplatků a s maximální dávkou komunikace a pečlivosti.

Naši spokojení zákazníci

L Libovicka
L Libovicka
Super. Jednoduchá a rychlá domluva, cena dle nabídky, vše proběhlo bez zádrhele, nic se nerozbilo, chlapi milí, veselí a velmi ochotní, když budu potřebovat, určitě se na ně zase obrátím :-) .
Jan Nohejl
Jan Nohejl
Dobrá práce, díky!
Gomes Lenka
Gomes Lenka
O víkendu jsme se stěhovali z 3kk bytu z Prahy do Středočeského kraje. Pan Kyselý s pomocníkem vše odnosili velmi rychle, opatrně, co bylo potřeba zabalili a následně vše opět opatrně odnosili na nové místo. Jeho služby velmi doporučuji a ještě jednou moc děkujeme!
Klara Malkova
Klara Malkova
V nedavne dobe jsme vyuzili tuto firmu na stehovani. Vzhledem k drivejsi zkusenosti se stehovanim jsem nejvice ocenila, s jakou peci panove balili nabytek tak, aby nebyl nijak poskozen ci poskraban. Domluva byla skvela, panove velmi mily a pohodovy, se vsim si poradili, cena byla prizniva, vse bylo dodrzeno, mohu proste jen doporucit. Dekujeme, Saidovi
Šárka Jandová
Šárka Jandová
Dobrý večer vřele doporučuji tuto firmu na stěhování jsou spolehlivý dobrá domluva i přijatelná cena příště si je ráda objednám skvělá forma
Šárka Štefková
Šárka Štefková
Bylo super stěhování s paném kyselým byla sem spokojená a kdykoliv by sem si to zopakovala
Ondřej Válka
Ondřej Válka
Naprosto perfektni stehovani. Vstricni, spolehlivi, opatrni... S panem Kyselym kdykoliv!
Pavlína Plecitá
Pavlína Plecitá
Velká spokojenost. Stěhovací parta mi celý proces neskutečně usnadnila - byli rychlí, poradili si s velkými kusy nábytku i úzkými prostory, postarali se o demontáž i montáž nábytku. Co také velmi oceňuji je fajn způsob komunikace a transparentní nacenění. Cenu mají mimochodem velmi příznivou. Doporučuji!
Jeannette Kramer
Jeannette Kramer
Ich war mit der Umzugsfirma von Herrn Kyselý sehr sehr zufrieden. Meine "wertvolle alte" Möbeln aus dem 18 Jahrh. wurden ordentlich verpackt, abtransportiert und eingelagert. Herr Kyselý hat rechtzeitig ein Kostenvoranschlag geschickt und diesen auch voll eingehalten. Für unverschuldete Zeitverzögerungen könnte er nichts und hat diese dennoch gut gemeistert. War pünktlich am Ort da, ist sehr sympathisch, verständnisvoll und vor allem schnell. Kann kurzfristig gut organisieren und geht auf die Wünsche des Kunden - also meine, auch ein. Was man von seinem Mitarbeiter zwar nicht 100% sagen kann, aber jeder hat eben andere Vorgehensweisen, aber ich könnte mir vorstellen nicht jeder Kunde, der selbst die Hand mit anlegt, damit zurecht kommt. Ich bedanke mich nochmals und Sie haben meine volle und ehrliche Weiterempfehlung.
Lukáš Beránek
Lukáš Beránek
Na společnost Stěhování Kyselý jsem dostal doporučení od kolegyně v práci, potřeboval jsem pro svoji společnost přestěhovat ordinaci lékaře, takže se jednalo i o drahé lékařské vybavení ordinace. Komunikace s panem Kyselým byla vždy rychlá a vše proběhlo tak, jak jsme se domluvili. Mohu jedině doporučit a pokud budu v budoucnu potřebovat podobné služby, určitě vím, na koho se obrátit.

Proč si objednat levné stěhování Praha od nás?

Protože nenecháme vaše stěhování náhodě. Od začátku do konce nám záleží na vaší spokojenosti a přesném dodržování předem stanoveného harmonogramu. Známe Prahu a jednotlivé pražské části skvěle, proto víme jak adekvátně vaše stěhování naplánovat a i nacenit. V rámci našich stěhovacích služeb poskytujeme také zapůjčení krabic, balící služby, montáž nábytku a další. Poskytujeme vysokou kvalitu služeb, nejen díky postupům, ale také díky kvalitnímu vozovému parku, takže bude váš nábytek a vybavení během převozu v bezpečí. 

Frame 332 (1)-min

Jsme ověřená stěhovací firma

Naše mnohaleté zkušenosti, stovky stěhování a nespočet spokojených zákazníků nás naučilo, jak poskytovat stěhovací služby co nejefektivněji. Známe skvěle Prahu a víme jak na stěhování v rámci jednotlivých městských částí ušetřit. Neplaťte za zbytečně velké množství nájezdu kilometrů.

Stěhování Praha 1

Stěhování Praha 2

Stěhování Praha 3

Stěhování Praha 4

Stěhování Praha 5

Stěhování Praha 6

Stěhování Praha 7

Stěhování Praha 8

Stěhování Praha 9

Stěhování Praha 10

Stěhování Praha 11

Stěhování Praha 12

Stěhování Praha 13

Stěhování Praha 14

Stěhování Praha 15

Stěhování Praha 16

Stěhování Praha 17

Stěhování Praha 18

Stěhování Praha 19

Stěhování Praha 20

Stěhování Praha 21

Stěhování Praha 22

Levné stěhování Praha zahrnuje i tyto městské části

Benice, Běchovice, Březiněves, Čakovice, Ďáblice, Dolní Chabry, Dolní Měcholupy, Dolní Počernice, Dubeč, Klánovice, Koloděje, Kolovraty, Královice, Křeslice, Kunratice, Libuš, Lipence, Lochkov, Lysolaje, Nebušice, Nedvězí, Petrovice, Přední, Kopanina, Řeporyje, Satalice, Slivenec, Suchdol, Šeberov, Štěrboholy, Troja, Újezd, Velká Chuchle, Vinoř, Zbraslav, Zličín.

Parkujeme na Černém Mostě, Praha 14. Z této lokality vyjíždíme ke stovkám stěhování ročně. Stěhujeme sever, jih, západ, i východ Prahy, stačí se s námi spojit.

Jaký je postup pro levné stěhování po Praze?

Nejdříve se s vámi spojíme abychom detailně porozuměli potřebám stěhování, lokaci, specifickým požadavkům a rozsahu práce. Je důležité zohlednit aspekty jako velikost bytu či domu, z jakého do jakého patra se stěhuje, přítomnost výtahu, těžká břemena a další. Zodpovíme vaše dotazy a pošleme vám nezávaznou cenovou nabídku, která obsahuje detailní rozepsání jednotlivých činností a další detaily případné spolupráce. Díky pečlivé přípravě předejdeme případným komplikacím. Transparentnost je pro nás klíčová.

Po schválení kalkulace si domluvíme přesné termíny stěhování a čas nakládky i vykládky. Náš zkušený tým vám bude po celou dobu stěhování k dispozici, připraven zodpovědět dotazy a pomoci s nečekanými situacemi. Víme, že je stěhování pro mnohé z vás velikou a důležitou událostí, postaráme se, aby proběhlo hladce a profesionálně.

Právě kombinace prvotřídní kvality stěhování a dostupných cen dělá z naší firmy skvělého partnera pro jakékoliv stěhování po Praze. Ozvěte se nám, či vyplňte nezávazný poptávkový formulář a zjistěte, jak dobře může vypadat vaše stěhování.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na stěhování a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.