PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Montáž nábytku

Profesionální montáž a demontáž nábytku Praha a okolí

Stěhování Kyselý nabízí odborné montáže nábytku Ikea a jiných prodejců. Ať už chcete montáž jednoho kusu nábytku nebo velké obývací stěny, náš tým je pro Vás zárukou spolehlivosti, rychlosti a férové ceny. K tomu nám nechybí profesionální nářadí, dobrá nálada a selský rozum. Demontujeme a smontujeme většinu nábytku.

Bude nutné některý nábytek rozmontovat, protože se vcelku z objektu vystěhovat nedá a Vám se do rozmontování nechce? Budete chtít stěhovat velkou skříň, velký jídelní stůl, manželskou postel, sedací soupravu apod? Nebo se stěhujete do větší vzdálenosti a máte tolik nábytku, že by bylo nutné najmout více než jedno vozidlo, pokud by nábytek zůstal vcelku? Můžete se obrátit na nás, my se o to postaráme.
Neztrácejte čas a energii s montáží nábytku.

Náš tým nábytek vyzvedne, dopraví k Vám domů, vynese na určené místo a kvalitně a rychle smontuje. Provádíme montáž nábytku všech značek. Vychutnejte si svůj oblíbený šálek kávy a starosti s montáží nábytku nechte na nás.
Potřebujete něco rozebrat a složit? Pokud ano, tak nás kontaktujte a my se pokusíme o to se Vám maximálně přizpůsobit a vyjít ve všem vstříc.

Proč využít Stěhování Kyselý na montáž nábytku?

Transparentní ceny a férové jednání

Profesionální tým stěhováků

100% spolehlivost

Individuální přístup

Víkendy a svátky bez příplatku

Flexibilita

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na stěhování a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.