PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Vyklízení bytů

Profesionální vyklízení bytů

Mezi nejčastěji využívanou vyklízecí službu patří vyklízení bytů a tuto službu u nás můžete v případě potřeby využít. V nabídce ji poskytujeme jako komplexní službu se všemi náležitostmi. Jistě znáte ten pocit, když máte doma místnost, která je plná starého nepotřebného harampádí, na všem je usazen nános prachu a špíny, a vy každým dnem odkládáte její úklid na den, který stejně nikdy nepřijde. Pokud chcete tento problém vyřešit rychle, levně, kvalitně a bez jakýchkoli problémů a starostí, pak nadešel čas obrátit se na nás a svěřit se do rukou našich odborníků.

Vyklízení bytů je poskytováno jako komplexní služba, spolehněte se tedy, že zajistíme také odvoz odpadu na sběrný dvůr. Pojištění, dlouholetá praxe a nízké ceny, to jsou naše hlavní přednosti. A naše priorita? Vaše spokojenost, a to samozřejmě nejen se službou vyklízení. Uděláme vše pro to, aby byl Váš byt vyklizen rychle a pořádně, a aby vy jste byli spokojeni. Tak se nám ozvěte a přesvědčte se sami.

stěhování firem

Vyklízíme byty všech velikostí a typů

1+0, 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1 a další.

Zajistíme Vám vyklízení garsoniéry (garsonky), apartmánu, mezonetu, loftu, suterénního a podkrovního bytu. Zvládneme i vyklízení bytu po zemřelém.

Máte mezonetový byt v paneláku a potřebujete ho vyklidit? S naši vyklízecí firmou žádný problém. Rádi se Vám o to postaráme.

Proč vyklízení bytů s námi?

Vyklízení Kyselý je ta správná volba pro jakékoliv vyklízení. Naše firma si zakládá na profesionalitě, spolehlivosti, kvalitě a poctivosti. Všechny naše vyklízecí služby jsou již mnoha zákazníky prověřené. Podívejte se, co o nás napsali naši zákazníci.

U nás máte jistotu, že se vše, co potřebujete dostane na sběrný dvůr. Při vyklízení bytů používáme spolehlivá vozidla s velkým úložným prostorem a s hydraulickým čelem pro snadnější nakládku a vykládku. Náš zkušený, vyškolený vyklízecí tým pak pečuje o Váš komfort během celého vyklízení.

Co nabízíme?

Zdarma nabízíme prohlídku prostor, kde má proběhnout vyklízení a nezávaznou cenovou kalkulaci. Vyklízení bytu zdarma a za odvoz nabídnout nemůžeme, ale nabízíme Vám rychlé a levné vyklízení s vysokou kvalitou vyklízecích služeb. Naši pracovníci jsou profesionálové z oboru, kteří pracují velmi kvalitně a efektivně.

Samozřejmostí je ekologická likvidace vyklízeného odpadu. Na skládku odvezeme staré elektrospotřebiče i nepotřebný nábytek. Na Vaše přání jsme schopni doporučit i pracovníky na vymalování bytu. Jsme pražská vyklízecí firma, která má pracovníky s několikaletými zkušenostmi a zaměřujeme se na vyklízení všeho druhu již několik let.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na vyklízení a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.