PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Vyklízení půd

Půdu vyklidíme a odpad odvezeme

Půda se stává často jakýmsi „muzeem“ domu. Jak plynul čas, na půdu se odkládaly další a další věci. A když nastane čas vyklízení, bývá to pořádný šrumec. Vyklízet půdu starého domu proto vyžaduje nejen pořádnou kondici, ale i respirátor. Proto nechte náročnou práci pod střechou raději na odbornících. Máte starost o to, kdo ten nepořádek uklidí?

Přenechte tuto starost nám. Naše vyklízecí firma se Vám o vyklízení půdy postará. Nabízíme vyklízení půd za rozumnou cenu. Vyklidíme a provedeme ekologickou likvidaci odpadu z půdy, vyklidíme z půdy vše kromě stavebních materiálů. Po nás zbude jen vyklizená a čistá půda. Vyklidíme Vám půdu i mimo Prahu.

Zařídíme za Vás likvidaci a odvoz odpadu na sběrný dvůr i z jiných nebytových prostor.

Vyklízení půd speciálním vozem

Pokud máte na půdě běžný komunální odpad, vyplatí se vyklízení vozem víc než pronájem vyklízecího kontejneru. Naše speciální vozy mají kapacitu pro vyklizení běžné půdy najednou.

Co vše z půdy vyklidíme?

Pomůžeme Vám zbavit se starého nábytku, nepotřebných věcí, veškerých elektrických zařízení, starých domácích spotřebičů. Provedeme odvoz a likvidaci staré pračky i plynového sporáku (musí být odpojen).

Zbavíme Vás samotného dřeva, plastů, papíru, knih a kovů. Z půdy také vyklidíme a odvezeme různé druhy věcí jako například koberce, šaty a jiné textilie. Pokud je zájem ze strany zákazníka, tak můžeme vyklízení Vaší půdy provést i komplexně na klíč.

Bezpečné vyklízení půdy

Jistě nechcete řešit při vyklízení půdy odřené zdi, uštípnuté okraje schodiště apod. Proto si objednejte na vyklizení půdy zkušenou vyklízecí firmu, a ne brigádníky z inzerátů typu NEJLEVNĚJŠÍ STĚHOVÁNÍ A VYKLÍZENÍ V PRAZE.

Na co se připravit při vyklízení pudy

Pokud se chystáte vyklízet půdu sami, myslete na to, že:

Musíte zjistit, kde je nejbližší sběrný dvůr, kam můžete staré věci odvézt

Zajistit si auto pro převoz

Také potřebujete rozebrat nábytek, sehnat vybavení na přestěhování spotřebičů

Připravit se na to, že najdete nepříjemné věci – nejen staré vzpomínky a fotografie, ale hlavně různé vylité tekutiny, plesnivé staré hadry a jiné

Můžete také narazit na uhynulá zvířata

A to musíte ještě vše vynosit, roztřídit, odvézt a v některých případech i zaplatit poplatek ve sběrném dvoře

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na vyklízení a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.