PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Stěhování nábytku - spolehlivě, kvalitně a za dobrou cenu

Stěhování nábytku

Máte v plánu stěhování několika kusů domácího vybavení a chybí vám k tomu fyzická síla? Nejste si jisti, jakým způsobem bezpečně přemístit vaši nově zakoupenou pohovku či dvoulůžko do vaší domácnosti? Kontaktujte nás a my vám ochotně poskytneme naše služby v rámci stěhování nábytku. S radostí se postaráme o jeho bezproblémový přesun. Naše práce je zárukou spolehlivosti, rychlosti, kvality, a přitom za velmi přijatelné ceny. Profesionální přeprava nábytku nemusí stát majlant, a my to dokážeme. Už žádné vrásky z přemisťování těžkých skříní nebo obav z poškození vašeho oblíbeného křesla. Naše stěhovací firma je zde, abychom vám poskytli bezstarostný zážitek. Naši profesionálové se o vše postarají s maximální pečlivostí a přesností.

Stěhování nábytku Praha

Stěhování nábytku může být v Praze, po celé ČR i do zahraničí velkou výzvou, ale pro nás to je denní rutina. Máme za sebou stovky úspěšných přesunů a spokojených zákazníků, kteří ocenili náš profesionální přístup a osobní péči. Ať už je vaše destinace kdekoli, s námi se Váš majetek dostane bezpečně a pohodlně tam, kam potřebujete.

Stěhování nábytku

Zajišťujeme pravidelně přepravu a výnos nově zakoupeného nábytku z pražských prodejen jako například IKEA, SCONTO, XXXLUTZ, MOBELIX, ASKO, KIKA, JYSK či JENNA NÁBYTEK. Pokud je potřeba a je zájem ze strany zákazníka, tak jsme schopni vyzvednout zboží i bez vaší přítomnosti, a to všechno za velmi příjemnou cenu.

Stěhování skříní

Před samotným stěhováním provádíme důkladnou přípravu skříně, kdy z ní odstraníme všechno obsažení, vyjmeme vnitřní vybavení jako jsou regály či tyče na oblečení. V případě, kdy se skříň nedá stěhovat v celku odmontujeme dveře, a následně celý kus nábytku rozebereme. Každý díl nábytku pečlivě obalíme, aby se předešlo jakémukoli poškození, které by během manipulace a transportu mohlo vzniknout. Po doručení na nové umístění skříň opět složíme.

Stěhování sedacích souprav

Stěhování nábytku typu sedací souprava může na první pohled působit jako náročný úkol, avšak s adekvátním přístupem a se správným vybavením se dá zvládnout hladce. V případě, že vaše sedací souprava obsahuje úložné prostory, je nutné je předem vyprázdnit a odstranit jakékoli přehozy či polštáře. Naše služby zahrnují demontáž a pečlivé balení každého dílu pomocí ochranných obalů. Po dopravě na místo určení zajišťujeme také vynesení, rozbalení a opětovnou montáž vašeho nábytku.

Stěhování postelí

Stěhování postele může být zvláště náročné, zejména pokud se jedná o velké rozměry nebo speciální matrace. Naše firma si poradí i s demontáží a následnou montáží všech typů postelí, včetně těch s úložným prostorem či elektrických lůžek. Stěhování nábytku je pro nás denní rutina. Důkladně si prohlédneme vaše ložní zařízení a zvolíme nejlepší metodu jeho balení a ochrany, abychom zamezili jakémukoliv poškození během přepravy. Nezapomínáme ani na matrace, které jsou zabaleny do speciálních ochranných obalů, aby byly uchovány v čistotě a bez poškození.
Chápeme, že postel není jen kus nábytku, ale místo, kde trávíte třetinu svého života. Proto si dáváme zvláštní pozor, abychom zachovali její komfort a kvalitu i po přestěhování. S námi bude váš spánek po přestěhování stejně pohodlný jako před ním.

V rámci služby stěhování nábytku zajišťujeme

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na stěhování a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.