PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Stěhování kompletního zařízení domů

Stěhování domů po Praze i okolí

Nabízíme vám vysokou kvalitu stěhování a stěhovacích služeb za rozumnou cenu. Máme zkušený stěhovací tým, který se postará o vaše přestěhování. Bezpečný převoz zajistí náš speciálně upravený dodávkový automobil, který je odpružený, nízkopodlažní s hydraulickým čelem a je vybavený potřebným náčiním (pomůckami na stěhování) pro odbornou manipulaci.

Pojištění vašeho majetku při manipulaci zajišťuje Kooperativa pojišťovna a při přepravě je váš majetek pojištěn u Allianz pojišťovny.

Stěhování domů všech velikostí a typů

Dům je malý, velký nebo je vícepodlažní? Má jedno patro, dvě patra nebo snad tři patra? Nevadí, my si poradíme se vším.

Zajistíme vám stěhování rodinného domu (domku) s půdou i s garáží, bungalovu, baráku, činžovního (bytového) domu, řadového domu, honosné vily, rozlehlé rezidence (residence), historické budovy, konzulátu a také VIP nemovitosti či jiné budovy.

Provádíme i stěhování z domu do bytu a z bytu do domu. Odstěhujeme vám i chatu či chalupu.

Zapůjčení krabic na stěhování domu

Nedělejte si starosti, do čeho zabalit své věci. Například na stěhování rodinného domu přivezeme krabice či šatní stojany nebo šatní boxy až k Vám. Platí se pouze za dopravu (více informací v sekci ZAPŮJČENÍ KRABIC).

Ochrana věcí při stěhování domu

Při balení nábytku a jiných předmětů používáme široký a kvalitní sortiment obalového materiálu. Minimalizujeme tak možnost poškrábání. Víme, jak důležité jsou pro Vás stěhované věci, a proto o ně šetrně pečujeme během celého procesu stěhování Vašeho domu. Pro jistotu máme sjednané i pojištění. Pojištění Vašeho majetku při manipulaci zajišťuje Kooperativa pojišťovna a při přepravě je Váš majetek pojištěn u Allianz pojišťovny.
Pro podrobnější informace ohledně obalového materiálu a balení věcí navštivte sekci BALÍCÍ SLUŽBY.

Montáž nábytku

U stěhování domu provádíme případnou demontáž a zpětnou montáž nábytku. Pořizujete si do nové domácnosti nový nábytek a nechcete mrhat energií a časem? Nábytek vyzvedneme, dopravíme a smontujeme. Nový nábytek domů snadno, rychle a levně. Pro více informací navštivte sekci MONTÁŽ NÁBYTKU.

Likvidace starého nábytku

Co se starým nábytkem a nepotřebnými věcmi? Náš tým si při stěhování Vaší domácnosti poradí a nábytek či zařízení ekologicky zlikviduje. Provádíme také kompletní vyklízení budov a objektů. Pokud se chcete dozvědět více, tak navštivte sekci VYKLÍZENÍ PRAHA.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na stěhování a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.