PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Recenze

Tomas Klusek
Tomas Klusek
Tito chlapi jsou ti, co přesně člověk hledá. Rychlí, pohodovi, i přesto, že jsem jim to zkomplikoval svým neodborným balením, tak vše zvládli jak nic. Už jsem slyšel o pár službách, ale tady to bylo pro mě moc příjemný a věděl jsem cenu dopředu. Klobouček a děkuji pánové.
Marta Vencálková
Marta Vencálková
Skvělá, profesionální práce, příjemné vystupování. Stěhování začalo ve stanovený čas, cenová kalkulace byla předem poslána a dodržena a vše probíhalo velice plynule, rychle, veškerý nábytek obalen ochrannou fólií. Firmu bych určitě doporučila.
Marie Zajícová
Marie Zajícová
Ráda všem doporučuji služby této firmy, mám jen tu nejlepší zkušenost. Děkuji za úžasně rychlou a hladkou domluvu, lidský a ochotný přístup a především profesionálně odvedenou práci.
Jaromír Langer
Jaromír Langer
Absolutní spokojenost, můžeme jen doporučit!
Jana L.
Jana L.
Mohu doporučit. Stěhování proběhlo bez problémů, rychle a spolehlivě. Cena v Praze nemá konkurenci. Děkujeme.
Michaela Ogněva
Michaela Ogněva
Mohu jen doporučit, stěhování proběhlo velmi rychle, vše bylo pečlivě zabaleno a na místě vybaleno
Jitka Sopoušková
Jitka Sopoušková
Pokud někdo potřebujete přestěhovat (případně vystěhovat 😀), doporučuji firmu Stěhování Kyselý. Skvělá domluva, příjezd na čas, rychlá a hlavně profesionální práce za předem dohodnutou cenu. Nábytek pečlivě zabalený, skříň, která se musela vynést po schodech, částečně demontovaná a na místě opět uvedena do původního stavu. A jako třešnička na dortu příjemní a milí "hoši" 😉.
jana rápová
jana rápová
Super dvojka stěhováků, domluva rychlá, přejezdy po Praze rychlé, žádná neprůhledná finanční položka.
kamilvondrous
kamilvondrous
Potreboval jsem prestehovat nekolik veci z domu za Prahou do kancelare v centru Prahy. Po kratkem brouzdani na internetu, kdy jsem byl zavalen moznostmi, jsem napsal teto firme plus dvema dalsim. Tito se ozvali prvni. V zasade mi slo o to, aby to bylo rychle, stehovaci byli v pohode a cena se nijak pozdeji nenavysovala (varovani lidmi na netu). Rekl jsem tedy co presne se bude stehovat a dostal 3 varianty cen v zavislosti na na doprave, baleni atd. To mi prijde fer, dopravu nikdo neovlivni a my jeli do Vodickova ul. Vse slo v klidu a v pohode. Prijeli, nalozili, dojeli, vylozili a ja nakonec zaplatil v hotovosti, coz mi plne vyhovuje. Takze kolem a kolem, nemam duvod Stehovani Kysely nedoporucovat, naopak.
J J
J J
Byli jsme moc spokojeni, se vsim. S peclivosti, rychlosti, opatrnosti a moc milym pristupem. Zapletalova/Jakes
Stěhování Kyselý na Firmy.cz