PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Zapůjčení krabic

Krabice na stěhování Praha

Stěhování Kyselý Vám přináší profesionální službu zapůjčení krabic ke každému stěhování. Máme pro Vás připraveny kvalitní stěhovací krabice SMAJLÍK s nosností až 50 kg a šatní stojany nebo šatní boxy pro šaty, oděvy aj. Velkou výhodou našich krabic je, že ke složení není potřeba lepicí páska a na každé krabici je návod na správné složení.

Bezpečí Vašich věcí je pro nás prioritou. Používáme kvalitní obalový materiál a Vaše věci šetrně balíme nejčastěji do fixační anebo i do bublinkové fólie. Stěhujeme v čistých polstrovaných vozech a pro každý pád máme sjednané dvě pojištění, která pokrývají, jak činnost manipulativní, tak i dopravní. Každé toto pojištění je do částky 1 milion Kč.

Zapůjčení krabic na stěhování Praha

Neztrácejte čas sháněním krabic či pytlů na stěhování. Objednejte si stěhování od nás a krabice Vám přivezeme až domů.

Vnitřní velikost stěhovacích krabic Smajlík je 590x318x328 mm. Materiál je 5vrstvá vlnitá lepenka.

Cena za dopravu krabic k Vám na adresu a následně po vybalení od Vás zpátky k nám je 900 Kč. Tato částka pokryje náklady za dopravu + výnos a nevrací se.

Dále je nutné uhradit vratnou zálohu 60 Kč za jednu stěhovací krabici Smajlík. Výše vratné zálohy je určená na základě pořizovací ceny krabice Smajlík. Po vrácení krabic, které budou ve stavu, který umožňuje další použití Vám bude celá vratná záloha vrácena zpátky. Díky tomu platíte pouze za dopravu.

Zapůjčujeme také šatní stojany anebo šatní boxy pro šaty, oděvy aj. U šatních stojanů se platí vratná záloha 250 Kč za jeden kus. U šatních boxů účtujeme vratnou zálohu 500 Kč za jeden kus.

Po domluvě možnost dopravy a odvozu stěhovacích krabic a šatních stojanů i mimo Prahu.

Balící služba pro váš komfort

Nestíháte balit? Balení je často více stresující než samotné stěhování. Nechcete-li ztrácet čas, náš tým odborně zabalí všechny Vaše věci. Přivezeme krabice na stěhování i obalový materiál. Oděvy, šaty apod. uložíme do šatních boxů. Nábytek a elektroniku zabalíme do strečové fólie. Na křehké předměty použijeme stěhovací deky či bublinkovou fólii, vybavení kuchyně poskládáme do krabic. Pokud nemáte čas a chuť se o stěhování starat, tak nechte všechno na nás a vyzkoušejte stěhovací službu Stěhování na klíč.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na stěhování a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.