PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Levné stěhování po české republice

Levné stěhování po ČR s námi za rozumnou cenu

Přejete si zajistit spolehlivé a kvalitní stěhování po ČR a hledáte profesionální společnost, která Vám tyto stěhovací služby zajistí? Plánujete stěhování domácnosti, kanceláře, firmy nebo těžkého břemena či uměleckého díla a potřebujete kvalitní a zároveň levnou stěhovací firmu, která by Vám mohla stěhování po ČR obstarat?

Stěhování mezi městy umíme

Stěhování Kyselý je profesionální stěhovací firma působící na území České republiky. Nabízíme spolehlivé, levné, profesionální stěhování po ČR. Naši mladí, šikovní, slušní, česky mluvící a ochotní stěhováci Vám přestěhují Váš byt, dům, kancelář, firmu nebo těžké břemeno, umělecké dílo. Postaráme se Vám i o vyklízení či montáž nábytku. Záleží na Vás, jakou stěhovací službu si vyberete, ale s námi krok vedle neuděláte. K přípravě nábytku na stěhování po ČR používáme balící službu a kvalitní obalový materiál jako například strečové fólie, bublinkové fólie, pěnové fólie, lepenku a další.

Z důvodu náročné a dlouhé cesty věnujeme zvýšenou pozornost při balení nábytku a následně při přepravě dbáme o bezpečnost Vašeho majetku či zboží. Bezpečný převoz zajistí naše speciálně upravené dodávkové automobily, které jsou odpružené, nízkopodlažní s hydraulickými čely a jsou vybaveny potřebným náčiním pro odbornou manipulaci. Pojištění Vašeho majetku při manipulaci zajišťuje Kooperativa pojišťovna a při přepravě je Váš majetek pojištěn u Allianz pojišťovny.

Proč využít Stěhování Kyselý na stěhování po ČR?

Férové jednání a s tím souvisí i transparentní ceny stěhování

Český kolektiv, který má několikaleté zkušenosti a praxi

Žádné skryté poplatky

Víkendy a svátky bez příplatku

Jeden z nejlepších poměrů ceny a kvality na českém trhu

Demontáž a montáž nábytku ke stěhování

Balící služba ke stěhování

Jsme spolehliví

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na stěhování a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.