PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Vyklízení sklepů

Sklep vyklidíme a odpad odvezeme

V rámci dědického řízení Vám připadl byt, dům či jiná nemovitost, a když jste otevřeli sklep, nestačili jste se divit? Sklepy toho často ukrývají mnohem víc, než by se mohlo na první pohled zdát. Sklepy bývají plné nepotřebných a rozbitých věcí, propadlých potravin a zapomenutých chemikálií, ředidel atd. po datu spotřeby. Z radosti z pozůstalosti se rychle stane starost o to, kdo ten nepořádek uklidí.

Přenechte tuto starost nám. Naše vyklízecí firma se Vám o vyklízení sklepa postará. Nabízíme vyklízení sklepů a sklepních kójí. Vyklidíme a provedeme ekologickou likvidaci odpadu ze sklepa, vyklidíme ze sklepa vše kromě stavebních materiálů. Po nás zbude jen vyklizený a čistý sklep. Levně vyklidíme sklep nejen v Praze.

Zařídíme za Vás i likvidaci a odvoz odpadu z nebytových prostor, suterénů, místností SVJ a garáží.

Vyklízení sklepu speciálním vozem

Pokud máte ve sklepě běžný komunální odpad, vyplatí se vyklízení vozem víc než pronájem vyklízecího kontejneru. Naše speciální vozy mají kapacitu pro vyklizení běžného sklepa najednou.

Co vše ze sklepa vyklidíme?

Pomůžeme Vám zbavit se starého nábytku, nepotřebných věcí, veškerých elektrických zařízení, starých domácích spotřebičů. Provedeme odvoz a likvidaci staré pračky i plynového sporáku (musí být odpojen).

Prostory domu při vyklízení sklepu

Jistě nechcete řešit s SVJ domu odřené zdi, uštípnuté okraje schodiště apod. Proto si objednejte na vyklizení sklepu zkušenou vyklízecí firmu, a ne brigádníky z inzerátů typu NEJLEVNĚJŠÍ STĚHOVÁNÍ A VYKLÍZENÍ V PRAZE.

Na co se připravit při vyklízení sklepu

Pokud se chystáte vyklízet sklep sami, myslete na to, že:

Musíte zjistit, kde je nejbližší sběrný dvůr, kam můžete staré věci odvézt

Zajistit si auto pro převoz

V neuzavřených sklepech také můžete narazit na uhynulá zvířata

Také potřebujete rozebrat nábytek, sehnat vybavení na přestěhování spotřebičů

Připravit se na to, že najdete nepříjemné věci – nejen staré vzpomínky a fotografie, ale hlavně různé vylité tekutiny, plesnivé staré hadry a jiné

A to musíte ještě vše vynosit, roztřídit, odvézt a v některých případech i zaplatit poplatek ve sběrném dvoře

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na vyklízení a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.