PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Balící služby

Balící služba Praha

PROFESIONÁLNÍ BALENÍ A OCHRANA NÁBYTKU BALÍCÍ SLUŽBOU

Balící služba je součástí našich komplexních stěhovacích služeb. Je jednou z doplňkových služeb, které je naše firma schopna na profesionální úrovni zajistit našim zákazníkům. Zvládáte balení dárků, ale nevíte si rady s tím, jak správně zabalit nábytek? Nic se neděje, my to za vás zabalíme.

Komu je balící služba určena?

Balící služba je určena všem našim klientům, kteří nemají dostatek času na realizaci všech přípravných prací před stěhováním nebo nemohou či nechtějí nést celou organizační zátěž spojenou se stěhováním sami. Naši důkladně vyškolení a zkušení pracovníci se postarají o zabalení Vašich věcí podle Vašich pokynů, zatímco Vy budete moci věnovat Váš čas důležitějším úkolům nebo svým blízkým. Zvládneme zabalit nejen vybavení bytu nebo kanceláře, ale i celých domů, skladů a dalších rozsáhlých objektů.

Balící službu naší stěhovací firmy mohou zákazníci využít jak pro zabalení kompletního vybavení, tak pouze pro zabalení části stěhovaného vybavení. Ať již se rozhodnete zabalit si osobní věci sami a ostatní nechat na nás nebo naší balící službě svěříte jen zabalení křehkých a k poškození nárazem či manipulací náchylných věcí, vždy Vám poskytneme zcela profesionální službu nejvyšší kvality. Stejně tak nám bez obav můžete svěřit zabalení veškerého vybavení vaší domácnosti nebo kanceláře.

Jedinečná pražská stěhovací firma

K balení vybavení používáme pouze osvědčené a vysoce kvalitní obaly a materiály. Papírové krabice (stěhovací krabice), šatní stojany a šatní boxy, kterými naše firma disponuje, zapůjčujeme našim zákazníkům zdarma. Platí se pouze za dopravu. Cenu balícího materiálu účtujeme tedy pouze u jednorázových obalů.

Papírové krabice (Stěhovací krabice)

Šatní stojany

Bublinková fólie + papírové krabice

Lepenka + bublinkové fólie + fixační fólie

Bublinková + fixační fólie

Fixační fólie

Našim klientům můžeme poskytnout

Papírové krabice (stěhovací krabice), které jsou vhodné na uskladnění menších předmětů, zejména nádobí, knih, oblečení, hraček, drobností, pořadačů, firemních kartoték a obsahů zásuvek.

Šatní stojany, které jsou výborným pomocníkem pro stěhování oděvů. Oděvy v nich přestěhujeme přímo na ramínku.

Bublinkovou fólii, která je vhodná na zabalení elektroniky, elektrospotřebičů a všech křehkých předmětů.

Fixační fólii, která poskytuje ochranu Vašemu nábytku a v kombinaci s bublinkovou fólií dokonale zabraňuje poškození dřeva i ostatních povrchů.
Speciální obalové materiály jako jsou například pěnová fólie, lepenka a jiné.

Stěhování podle vašich představ

Balící služba je jen jednou ze služeb, které našim klientům nabízíme, abychom jim stěhování co nejvíce usnadnili. Obraťte se na nás se svými požadavky a společně najdeme optimální řešení přímo pro Vás na míru. Vybereme pro Vás odpovídající služby, vhodný vůz a zajistíme vše potřebné pro zdárný průběh stěhování.

Jak dlouho dopředu službu zajistit

Ve většině případů stačí s balením začít v den stěhování, pouze pokud stěhujete např. větší rodinný dům nebo např. rozsáhlejší kanceláře, je zapotřebí zabalit o den dříve. Nejste-li si jisti, zeptejte se, náš stěhovací manažer vám odpoví.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na balící služby a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.