PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Stěhování klavírů

Stěhováí klavírů po Praze i okolí

Stěhování klavíru není žádný med. Takový klavír totiž rozhodně nepatří mezi „muší váhy“, ba naopak se váha klavíru pohybuje okolo váhy statného medvěda. Pouštět se do stěhování klavíru na vlastní triko není rozumné, a to nejen z hlediska náročnosti, ale i z hlediska bezpečí. Proč se dřít, když vlastně vůbec nemusíte? Na stěhování klavíru si totiž můžete zavolat profíky!

Stejně jako na hudební nástroj dokáže zahrát jen ten, kdo má hudební sluch a cit pro umění, dokáže klavír přestěhovat jen ten, kdo s tím má patřičné zkušenosti a především ví, jak správně na to. Nechte na hudební nástroj zahrát někoho, kdo nerozezná jedinou notu a nedopadne to dobře. Nechte klavír stěhovat někým, kdo to v životě nedělal a dopadne to ještě hůře.

A to je důvod, proč byste měli nechat stěhování klavíru na odbornících, kteří vědí, co dělají a umí v tom chodit.

Stěhování klavírů jde i jednoduše

Stále váháte, zda nechat stěhování Vašeho cenného nástroje na cizích lidech? V tom případě tady máte další důvody, proč je daleko lepší vsadit na profesionální stěhování nežli se s tak drahým nástrojem plahočit na vlastní pěst.

  • Je to bezstarostné – o nic se nestaráte,
  • je to pohodlné – nemusíte hnout prstem,
  • je to bezpečné – klavír je při stěhování pojištěn proti poškození,
  • je to rychlé – žádné zbytečné zdržování.

Jak probíhá stěhování klavírů v praxi

Při stěhování tak drahého a těžkého předmětu je hodně důležitá již samotná příprava. Před stěhováním jsou pečlivě zajištěny choulostivé části klavíru. Poté se nástroj přikryje ochranným povlakem a pořádně zabalí do obalového materiálu. Z klavíru se zpravidla odejmou všechny nohy a poté probíhá stěhování podle jasně stanoveného plánu, který je sestavený tak, aby vše proběhlo hladce a doslova jako po másle.

Jsme odborníci s mnohaletými zkušenostmi a přesně víme, jak s klavírem správně nakládat a jak s ním zacházet v rukavičkách.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na stěhování a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.