PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

ZAPŮJČENÍ KRABIC

STĚHOVACÍ KRABICE K ZAPŮJČENÍ

KRABICE NA STĚHOVÁNÍ PRAHA

Stěhování Kyselý Vám přináší profesionální službu zapůjčení krabic ke každému stěhování. Máme pro Vás připraveny stěhovací krabice SMAJLÍK s nosností až 50 kg a šatní stojany pro šaty, oděvy aj.

Bezpečí Vašich věcí je pro nás prioritou. Používáme kvalitní obalový materiál a Vaše věci šetrně balíme do bublinkové či fixační fólie. Stěhujeme v čistých vozech a pro každý pád jsme pojištění na 1 milion Kč.

ZAPŮJČENÍ KRABIC NA STĚHOVÁNÍ PRAHA

Neztrácejte čas sháněním krabic či pytlů na stěhování. Objednejte si stěhování od nás a krabice Vám přivezeme až domů. Firma si účtuje za dopravu krabic k vám a od vás 900 Kč a platí se i vratná záloha 60 Kč za jednu stěhovací krabici. Tato vratná záloha se vám po vrácení krabic, které budou v pořádku celá vrací zpátky. Díky tomu platíte pouze za dopravu. Velikost stěhovacích krabic je 657x363x395 mm (vnitřní: 650x350x370 mm). Dále je možnost zapůjčit i šatní stojany například pro šaty, oděvy aj. U Šatních stojanů se platí vratná záloha 250 Kč za jeden kus. Po domluvě možnost dopravy a odvozu stěhovacích krabic a šatních stojanů i mimo Prahu.

BALÍCÍ SLUŽBA PRO VÁŠ KOMFORT

Nestíháte balit? Balení je často více stresující než samotné stěhování. Nechcete-li ztrácet čas, náš tým odborně zabalí všechny Vaše věci (balící služby). Přivezeme krabice na stěhování a obalový materiál, nábytek i elektroniku zabalíme fólií, vybavení kuchyně a křehké sklo obalíme a poskládáme do krabic. Pokud nemáte čas a chuť se o stěhování starat, tak nechte všechno na nás a vyzkoušejte stěhovací službu Stěhování na klíč.