PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

VYKLÍZENÍ

RYCHLÉ A LEVNÉ VYKLÍZENÍ PRAHA A OKOLÍ

CO VYKLÍZÍME

Jsme schopni vyklidit byty (například vyklízení bytu po zemřelém), domy, půdy, sklepy, garáže. Nabízíme vyklízení pozůstalostí, nemovitostí (například vyklizení nemovitosti při prodeji), starých budov a objektů. Vyklízíme i kanceláře a další nebytové prostory. Postaráme se i o odvoz staré matrace na sběrný dvůr. Objednat si nás můžete také v případě, že jste si pořídili nový nábytek a nevíte, kam dát ten původní. Nápomocni jsme také před plánovanou rekonstrukcí bytu nebo domu, kdy vám pomůžeme prostory připravit tak, aby na rekonstrukci byly již v ideálním stavu. Pokud chcete celou záležitost ještě více ulehčit, pošlete nám v předstihu několik fotografií místa. Pomůže nám to v tom, že budeme přesně vědět, do čeho jdeme a uděláme si tak lepší představu.

MEZI NEJČASTĚJI REALIZOVANÉ VYKLÍZECÍ PRÁCE ŘADÍME

  • vyklízení bytů, domů, kanceláří, chat a chalup
  • vyklízení skladů, dílen, garáží, sklepů a půd
  • individuální vyklízecí práce

VYKLÍZENÍ BYTŮ A DOMŮ PRAHA I OKOLÍ

Vyklízení bytů a domů je nejčastěji využívaná vyklízecí služba, kterou u nás můžete v případě potřeby využít. V nabídce ji poskytujeme jako komplexní službu se všemi náležitostmi. Jistě znáte ten pocit, když máte doma místnost, která je plná starého nepotřebného harampádí, na všem je usazen nános prachu a špíny, a vy každým dnem odkládáte její úklid na den, který stejně nikdy nepřijde. Pokud chcete tento problém vyřešit rychle, levně, kvalitně a bez jakýchkoli problémů a starostí, pak nadešel čas obrátit se na nás a svěřit se do rukou našich odborníků.

PRACUJEME ZA VŠECH PODMÍNEK

Opravdu se nemusíte bát či dokonce stydět, pokud jsou vaše prostory v nevyhovujícím stavu. Pracujeme i v tmavých sklepních místech, kde se nachází špína a prach. My to zvládneme. Stejně tak jsme vybaveni na to, abychom byli v rámci služby vyklízení například bytů a domů Praha schopni pracovat s předměty různých objemů, tvarů a velikostí.

 

Pojištění, dlouholetá praxe a přijatelné ceny, to jsou naše hlavní přednosti. A naše priorita? Vaše spokojenost, a to samozřejmě nejen s vyklízecí službou po Praze a okolí. Tak se nám ozvěte a přesvědčte se sami.

CO NABÍZÍME?

Zdarma nabízíme prohlídku vyklízených prostor a cenovou kalkulaci. Vyklízení zdarma a za odvoz nabídnout nemůžeme, ale nabízíme vám vyklízení levně, rychle a na vysoké úrovni. Naši pracovníci jsou profesionálové z oboru, kteří pracují velmi kvalitně a rychle. Samozřejmostí je ekologická likvidace vyklízeného odpadu. Na skládku odvezeme staré elektrospotřebiče i nepotřebný nábytek. Na přání klienta jsme schopni vám doporučit i pracovníky na vymalování. Jsme pražská vyklízecí firma, která má pracovníky s několikaletými zkušenostmi a zaměřujeme se na vyklízení Praha 1 až Praha 22 i okolo Prahy.

TIP

Pokud chcete dobu vyklízení zkrátit na minimum, je vhodné zajistit parkovací místo v co možná největší blízkosti objektu, kde bude nakládka prováděna. Zkrátíme tak dobu vyklízení, čímž budou sníženy rovněž Vaše náklady. Dobu nakládky lze zkrátit také prostřednictvím demontování velkých kusů nábytku a vyklizení úložných prostor skříní a válend.

F&Q

©Tibor Kyselý, všechna práva vyhrazena.