PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

VYKLÍZENÍ

KVALITNÍ VYKLÍZENÍ ZA ROZUMNOU CENU

CO VYKLÍZÍME

Jsme schopni vyklidit byty (například vyklízení bytu po zemřelém), domy, půdy, sklepy, garáže. Nabízíme vyklízení pozůstalostí, nemovitostí (například vyklizení nemovitosti při prodeji), starých budov a objektů. Vyklízíme i kanceláře a další nebytové prostory. Postaráme se Vám i o odvoz starého nábytku, starých spotřebičů či staré matrace na sběrný dvůr. Objednat si nás můžete také v případě, že jste si pořídili nový nábytek a nevíte, kam dát ten původní. Nápomocni jsme také před plánovanou rekonstrukcí bytu nebo domu, kdy Vám pomůžeme prostory připravit tak, aby na rekonstrukci byly již v ideálním stavu. Pokud chcete celou záležitost ještě více ulehčit, pošlete nám v předstihu několik fotografií místa. Pomůže nám to v tom, že budeme přesně vědět, do čeho jdeme a uděláme si tak lepší představu.

MEZI NEJČASTĚJI REALIZOVANÉ VYKLÍZECÍ PRÁCE ŘADÍME

 • vyklízení bytů, domů, kanceláří, chat a chalup
 • vyklízení skladů, dílen, garáží, sklepů a půd
 • individuální vyklízecí práce

PRACUJEME ZA VŠECH PODMÍNEK

Opravdu se nemusíte bát či dokonce stydět, pokud jsou Vaše prostory v nevyhovujícím stavu. Pracujeme i v tmavých sklepních místech, kde se nachází špína a prach. Stejně tak jsme vybaveni na to, abychom byli v rámci služby vyklízení schopni pracovat s předměty různých objemů, tvarů a velikostí.

 

Pojištění, dlouholetá praxe a přijatelné ceny, to jsou naše hlavní přednosti. A naše priorita? Vaše spokojenost, a to samozřejmě nejen s vyklízením. Tak se nám ozvěte a přesvědčte se sami.

POSTUP PŘI VYKLÍZENÍ:

 1. Kontaktujte nás.
 2. Sdělte nám, co nejpodrobnější informace ohledně vyklízení.
 3. Informace, které od Vás obdržíme, zhodnotíme.
 4. Vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku a seznámíme Vás s ní.
 5. Po potvrzení cenové nabídky následuje samotné vyklízení.
 6. V předem domluvený termín a hodině jsme připraveni na adrese.
 7. Probíhá samotné vyklízení bytu, domu, firmy nebo kanceláře.
 8. Úspěšné vyklízení bytu, domu, firmy nebo kanceláře.
 9. Vyrovnání probíhá u většiny zákazníků po skončení prací.
 10. Najděte si prosím chvilku a napište nám recenzi. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

VYKLÍZENÍ KYSELÝ

Jsme pražská vyklízecí firma, která má pracovníky s několikaletými zkušenostmi. Zaměřujeme se především na vyklízení v Praze a okolí. Nabízíme kvalitní, rychlé a levné vyklízení. Každopádně jsme schopni zajistit vyklízení i mimo Prahu. Parkujeme na Černém Mostě, Praha 14. Z této lokality vyjíždíme k menším stovkám vyklízení ročně. Potřebujete vyklízení na severu, západě, východě, jihu nebo v centru Prahy? Pokud je Vaše odpověď ano, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi se Vám o vyklízení postaráme.

 

Pojištění našich služeb během vyklízení zajišťuje Kooperativa a Allianz pojišťovna.

PROČ SE OHLEDNĚ VYKLÍZENÍ OBRÁTIT NA NÁS?

Ke každému zákazníkovi se snažíme přistupovat individuálně. Máme mnohaleté zkušenosti a praxi v oblasti vyklízení. Jsme česká vyklízecí firma a naši pracovníci jsou českého původu. Snažíme se o férové jednání a s tím souvisí i transparentní ceny za vyklízení. Nejsme plátci DPH, tím pádem jsou ceny konečné. Jsme Vám k dispozici i online. Vyklízíme za každého počasí, kromě takového, které by mohlo ohrozit naše zdraví nebo poškodit Váš či náš majetek. K přepravě používáme spolehlivá vozidla značky IVECO. Každé vozidlo má hydraulické čelo pro snadnější nakládku a vykládku. Prohlídka našim technikem zdarma (pokud je to potřeba).

 

Máme úctu k objektům, kde vyklízíme a podle toho se i chováme. Držíme sliby, které dáváme a je pro nás důležitá spolehlivost a poctivost. Vyklízíme kdykoliv – o vyklízení se Vám postaráme 7 dní v týdnu, o víkendu i ve svátek.

Ke kontaktování můžete použít nezávaznou poptávku nebo kontaktní formulář anebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 732 486 515.

TIP

Pokud chcete dobu vyklízení zkrátit na minimum, je vhodné zajistit parkovací místo v co možná největší blízkosti objektu, kde bude nakládka prováděna. Zkrátíme tak dobu vyklízení, čímž budou sníženy rovněž Vaše náklady.