PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

VYKLÍZECÍ FIRMA

Jsme spolehlivá, kvalitní, správná a férová vyklízecí firma. Zakázky realizujeme zejména pro regiony Praha a Středočeský kraj. Jsme však schopni realizovat zakázky i po celé České republice. Máme velký počet zaměstnanců (všichni mají čistý trestní rejstřík) a jsou českého původu. Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně (včetně státních svátků a víkendů) po vzájemné domluvě. Domluvit se s námi můžete i online. Pokud máme volné kapacity a je to nutné, tak jsme schopni zakázky realizovat i velice rychle. Proto neváhejte a svěřte Vaše vyklízení naši vyklízecí firmě Kyselý. Určitě Vaši důvěru nezklameme.

NA CO SE NAŠE VYKLÍZECÍ FIRMA ZAMĚŘUJE?

• Vyklízení bytů, včetně odvozu odpadu,

• vyklízení domů, včetně sklepu a půdy,

• vyklízení firem, jejich vybavení, regálů, techniky apod.,

• vyklízení nemovitostí veřejné správy,

• vyklízení nemovitostí všeho druhu,

• vyklízení pozůstalostí, včetně vyklízení po úmrtí,

• Odvoz starého nábytku, starých spotřebičů, vybavení nemovitosti.

Zajistíme vyklízení malého bytu se sklepem, většího domu s půdou a se stodolou anebo se Vám postaráme i o vyklízení velké firmy nebo celého objektu. Profesionálně, levně a s tradicí kvalitní firmy na vyklízení.

NEMUSÍTE NIC CHYSTAT

Na vyklízení přivezeme pytle, odpad napytlujeme, nadměrný nábytek rozložíme, spotřebiče jako například pračku, myčku odpojíme. Pokud nechcete, tak nic nemusíte připravovat sami a můžete tuto namáhavou práci nechat na nás.

NAKLÁDKA RYCHLE A KVALITNĚ

S vyklízením máme bohaté zkušenosti. Díky tomu jsme při vyklízení efektivní a praktičtí. Jednoduše víme, co a jak. Postaráme se Vám o všechno, co je potřeba vyhodit.

ODPAD ODVEZEME

Po nakládce vše odvezeme na nejbližší sběrný dvůr. Na sběrným dvoře odpad roztřídíme a následně se odpad ekologicky zlikviduje. Vaše starosti tak budou pryč.

TRANSPARENTNÍ VYÚČTOVÁNÍ

U nás vždy platíte jen to, co je uvedené v sekci ceník. S námi neplatíte žádné extra položky jako například přistavení auta nebo sběrný dvůr. Pokud máte trvalý pobyt v Praze, tak máte automaticky sběrné dvory v Praze zdarma. U nás zaplatíte pouze to, co máte.

NEJŽÁDANĚJŠÍ VYKLÍZECÍ SLUŽBY

OBJEDNEJTE SI NAŠI VYKLÍZECÍ FIRMU

Chcete si objednat na vyklízení naši vyklízecí firmu? Pak nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 732 486 515 nebo prostřednictvím nezávazné poptávky nebo kontaktního formuláře.