PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

STĚHOVÁNÍ

KVALITNÍ STĚHOVÁNÍ ZA ROZUMNOU CENU

Stěhujeme byty, domy, kanceláře, firmy a další nebytové prostory. Zajistíme pro Vás i drobné stěhování či stěhování v objektu. Poradíme si i se stěhováním těžkých břemen. Odstěhujeme Vám téměř cokoliv. Máte obavy ze stěhování? Kontaktujte nás. Máme profesionální stěhovací tým, který zákazníkům nabízí kvalitní stěhování za přijatelnou cenu. Stěhujeme po celé České republice, v rámci Evropské unie a také stěhujeme do některých států mimo EU. Obrátit se na nás mohou všichni klienti, kteří potřebují zajistit kvalitní stěhování. K dispozici Vám budou šikovné ruce našich stěhováků, kteří v kvalitních vozech značky IVECO rychle, levně a bezpečně přestěhují Vaši domácnost či celou firmu.

MEZI NEJČASTĚJI REALIZOVANÁ STĚHOVÁNÍ ŘADÍME

  • Stěhování bytů, stěhování domů, stěhování kanceláří a firem
  • Stěhování těžkých břemen, stěhování v objektu
  • Drobné stěhování

STĚHOVÁNÍ KYSELÝ

Jsme pražská stěhovací firma, která má pracovníky s několikaletými zkušenostmi. Zaměřujeme se především na stěhování a vše, co s tím souvisí. Nabízíme kvalitní, rychlé a levné stěhování. Parkujeme na Černém Mostě, Praha 14. Z této oblasti vyjíždíme ke stovkám stěhování ročně. Rádi se o stěhování postaráme i Vám.

 

Pojištění Vašeho majetku při manipulaci zajišťuje Kooperativa pojišťovna a při přepravě je Váš majetek pojištěn u Allianz pojišťovny.

PRŮBĚH STĚHOVÁNÍ

Kontaktujete nás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu, které najdete ZDE a sdělíte nám podrobnější informace ke stěhování.

 

Na základě komunikace s Vámi vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na stěhování či jiné stěhovací služby.

 

Na základě nezávazné cenové nabídky se můžete rozhodnout, zda budete realizovat stěhování s naší firmou a v případě spokojenosti kontaktujete písemně našeho pracovníka na závaznou dohodu.

 

Domluvíme závazný termín a čas realizace stěhování.

 

Podle předešlé domluvy provedeme demontáž rozměrného nábytku, zajistíme ochranu stěhovaných předmětů před poškozením vhodným obalovým materiálem.

 

Realizujeme stěhování převozem věcí na místo určení.

 

Přemístíme veškeré stěhované předměty do místností, které nám určíte. Provedeme montáž demontovaného rozměrného nábytku a pokud si budete přát, tak Vám odstraníme obalový materiál z nábytku a zlikvidujeme ho.

 

Platba za stěhování ve většině případů proběhne po realizaci všech dohodnutých stěhovacích prací.

 

Najděte si prosím chvilku a napište nám recenzi.

 

Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

CENA STĚHOVÁNÍ

Na cenu za stěhování má vliv více faktorů nebo vlivů. Prvním faktorem je odkud a kam se bude stěhovat. Cena stěhování bude jiná pro stěhování v rámci Prahy a pro stěhování z Prahy do Brna. Druhým faktorem je množství stěhovaných věcí. Třetím faktorem je, z jakého patra, do jakého patra se bude stěhovat. Pokud se bude stěhovat z vyšších pater, tak je velký rozdíl stěhovat s výtahem než bez výtahu. Cena stěhování se také odvíjí od toho, jestli jsou součástí stěhování i montáže nábytku. Pokud jsou součástí stěhování i montáže několika kusů nábytku, tak se to projeví na celkovém čase stěhování (stěhování potrvá déle) a tím pádem se to projeví i na ceně za stěhování. Na cenu stěhování má vliv i to, jestli je možnost parkovat přímo u vchodu, kde se bude nakládat či vykládat anebo ne. Z toho důvodu pro Vás bude určitě přínosné zajistíte-li nám parkování, co nejblíže ke vchodu, kde se bude nakládat či vykládat.

PROČ SE OHLEDNĚ STĚHOVÁNÍ OBRÁTIT NA NÁS?

Ke každému zákazníkovi se snažíme přistupovat individuálně. Máme mnohaleté zkušenosti a praxi v oboru stěhování. Jsme ryze česká stěhovací firma a naši stěhováci jsou české národnosti. Snažíme se o férové jednání a s tím souvisí i transparentní ceny za stěhování. Nejsme plátci DPH, tím pádem jsou ceny konečné. Jsme Vám k dispozici i online. Stěhujeme za každého počasí, kromě takového, které by mohlo ohrozit naše zdraví nebo poškodit Váš či náš majetek. K přepravě používáme spolehlivá vozidla značky IVECO. Každé vozidlo má hydraulické čelo pro snadnější nakládku a vykládku. Prohlídka našim technikem zdarma (pokud je to potřeba).

 

Máme úctu k objektům, kde stěhujeme a podle toho se i chováme. Držíme sliby, které dáváme a je pro nás důležitá spolehlivost a poctivost. Stěhujeme kdykoliv – o stěhování se Vám postaráme 7 dní v týdnu, o víkendu i ve svátek.

 

Pojištění, dlouholetá praxe a přijatelné ceny, to jsou naše hlavní přednosti. A naše priorita? Vaše spokojenost, a to samozřejmě nejen se stěhováním. Tak se nám ozvěte a přesvědčte se sami.

Ke kontaktování můžete použít nezávaznou poptávku nebo kontaktní formulář anebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 732 486 515.

TIP

Pokud chcete dobu stěhování zkrátit na minimum, je vhodné zajistit parkovací místo v co možná největší blízkosti objektu, kde bude nakládka prováděna. To samé platí i pro vykládku. Zkrátíme tak dobu stěhování, čímž budou sníženy rovněž Vaše náklady.