PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

STĚHOVÁNÍ A VYKLÍZENÍ VELKÉ PŘÍLEPY

Obec Velké Přílepy se nachází v okrese Praha-západ, kraj Středočeský, asi 12 km severozápadně od centra Prahy. Žije zde přibližně 3 500 obyvatel.

STĚHOVÁNÍ VELKÉ PŘÍLEPY

Naše firma nabízí komplexní služby v oblasti stěhování, a to stěhování domácností, kanceláří, malých či velkých firem, různých institucí a dalších nebytových objektů a také s tím spojené služby zapůjčení krabic, balící služby, montáž nábytku, odvoz odpadu na sběrný dvůr a jiné. Zajišťujeme pohodlný dovoz zakoupeného nábytku a elektra. S naším profesionálním přístupem proběhne vaše stěhování „jako po másle“. Nemusíte se ničeho obávat. Stěhování do Velkých Přílep, z Velkých Přílep a po neboli v rámci Velké Přílepy jedině s námi! Máme vlastní vozový park, stěhovací pomůcky, nářadí a k tomu ještě bohaté zkušenosti. Díky tomu Vám můžeme nabídnout levné stěhování Velké Přílepy a vysokou kvalitu stěhovacích služeb. Zavolejte si nás na stěhování Velké Přílepy a my Vás určitě nezklameme.

VYKLÍZENÍ VELKÉ PŘÍLEPY

Mimo stěhování zajišťujeme i vyklízení různých objektů. Děláme vyklízecí práce u všech objektů jako jsou byty a domy, chaty, chalupy, zahrady a pozemky, sklepy, suterény, půdy i podkroví, pozůstalosti a vyklízení po úmrtí, kanceláře nebo pobočky vaší firmy, sklady a hangáry, starý nábytek – skříně, postele, kartotéky, komody, stoly, židle, gauče a další, vysloužilé spotřebiče – ledničky, mrazáky pračky, kamna, bojlery, sporáky, trouby a jiné. Zvládneme i odvoz odpadu a nepotřebných věcí. To vše realizujeme v lokalitě Velké Přílepy a v okolí Velkých Přílep. Vyklízení zahrnuje i odvoz a ekologickou likvidaci odpadu. Máme zkušený tým, obrovskou praxi s vyklízením a chuť do práce, tak neváhejte a zavolejte si nás na levné vyklízení Velké Přílepy.

STĚHOVÁNÍ, VYKLÍZENÍ VELKÉ PŘÍLEPY A OKOLÍ

Specializujeme se na stěhování, vyklízení ve Velkých Přílep a okolí Velkých Přílep. Naše práce není přivýdělkem k práci stávající. Stěhovací a vyklízecí práce děláme na plný úvazek. Jsme Vám k dispozici takřka pořád a odpovídat se Vám snažíme v co nejkratší čas. Využijte náš profesionální stěhovací, vyklízecí servis, který Vám poskytne vše potřebné pro bezstarostné přestěhování, převoz či vyklízení.

OBJEDNEJTE SI NAŠE STĚHOVACÍ SLUŽBY

Chcete si objednat stěhování či vyklízení anebo jiné stěhovací služby? Pak nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 732 486 515 nebo prostřednictvím nezávazné poptávky nebo kontaktního formuláře. Nabízíme Vám levné stěhování, vyklízení Velké Přílepy a okolo Velkých Přílep. Naše služby jsou rychlé, kvalitní a za rozumnou cenu.