PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

STĚHOVÁNÍ A VYKLÍZENÍ STARÁ BOLESLAV

Hledáte kvalitní stěhovací firmu za rozumnou cenu na stěhování nebo vyklízení bytu či domu anebo na jiné stěhovací práce? My se Vám o to postaráme!

 

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav je město v okrese Praha-východ. Žije zde přibližně 19 tisíc obyvatel. Obec vznikla v roce 1960 administrativním sloučením měst Brandýs nad Labem a Stará Boleslav a má mezi současnými obcemi v České republice druhý nejdelší název.

KDY STĚHUJEME, VYKLÍZÍME

Přestěhujeme Vás v podstatě kdykoli, a to samé platí i pro vyklízení. Snažíme se vycházet klientům vstříc. Víme, že někdo má čas více odpoledne, jiný zase dopoledne a nezřídka je třeba provést víkendové stěhovací práce. Nemáme s tím vůbec žádný problém a určitě najdeme ideální termín. Ve stanovený den a hodinu pak přijedeme na domluvené místo a pustíme se do práce.

STĚHOVÁNÍ STARÁ BOLESLAV

Přestěhujeme Vás téměř kamkoli si budete přát. Postaráme se Vám o stěhování do Staré Boleslavi, ze Staré Boleslavi a po nebo v rámci Staré Boleslavi. Máme spolehlivá stěhovací auta, která jsou schopna dojet v podstatě kamkoli, kam vede cesta. Vlastně někdy i mimo cesty, ale to záleží na domluvě. Pokud se tedy rozhodnete pro stěhování s námi, tak nás neváhejte kontaktovat. S námi krok špatným směrem neuděláte.

VYKLÍZENÍ STARÁ BOLESLAV

Ve městě Stará Boleslav provádíme levné vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, zahrad, pozůstalostí. Zajišťujeme i vyklízení nebytových prostor. To vše realizujeme v lokalitě Stará Boleslav a okolí. Vyklízení zahrnuje i odvoz a ekologickou likvidaci odpadu.

CENÍK STĚHOVACÍCH PRACÍ

Stěhujeme levně a není to fráze. Máme prostorné stěhovací vozy, a proto většinou nemusíme absolvovat více cest a průměrně veliký byt odstěhujeme na jeden zátah. Stěhujeme také firmy, kanceláře, sklady. Vyklízíme sklepy, půdy a pozůstalosti. Přestěhujeme i jednotlivé těžké předměty, jako jsou trezory, klavíry, piana. Cena stěhování se vždy odvíjí od náročnosti prací, množství stěhovaných předmětů a vzdálenosti kam budeme stěhovat.

OBJEDNEJTE SI NAŠE STĚHOVACÍ SLUŽBY

Chcete si objednat naší stěhovací firmu? Pak nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 732 486 515 nebo prostřednictvím nezávazné poptávky nebo kontaktního formuláře. Nabízíme Vám levné stěhování, vyklízení Stará Boleslav a jiné stěhovací práce. Rychle, kvalitně a za rozumnou cenu.