PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

STĚHOVÁNÍ A VYKLÍZENÍ SLANÝ

Město Slaný je někdejší královské město v okrese Kladno asi 29 km severozápadně od Prahy. Žije zde přibližně 16 tisíc obyvatel. Pod obec spadá celkem 10 částí: Slaný, Blahotice, Dolín, Kvíc, Kvíček, Lotouš, Netovice, Otruby, Trpoměchy a Želevčice.

STĚHOVÁNÍ SLANÝ

Zabýváme se stěhováním bytů, domů i velkých firem. Postaráme se Vám o stěhování například vybavení bytů, domů i vil, odstěhujeme cokoliv z chaty, chalupy, zahrady (nábytek, nářadí, stavební materiál…), kanceláře, provozovny. Dále stěhujeme obchody včetně počítačů, kopírek, trezorů, nábytku i květin, zboží a materiál ze skladů, nářadí z dílen i hangárů, sklepy, suterény, půdy i podkroví, nábytek – skříně, postele, kartotéky, komody, stoly, židle, gauče, křesla a další, domácí spotřebiče – ledničky, mrazáky, sporáky, myčky, trouby, pračky, sušičky a další. Naše zkušenosti a přístup k zákazníkovi je pro nás velkou prioritou. Každá poptávka je pro nás individuální a také k ní tak přistupujeme. Snažíme se splnit všechny požadavky zákazníka. Přestěhujeme, převezeme a odvezeme skoro cokoliv a kamkoliv. Zkuste i vy levné stěhování Slaný a určitě budete spokojeni. Se stěhováním do Slaného, ze Slaného anebo po Slaném rádi pomůžeme i Vám.

VYKLÍZENÍ SLANÝ

Mimo stěhování zajišťujeme i vyklízení různých objektů. Děláme vyklízecí práce u všech objektů jako jsou byty a domy, chaty, chalupy, zahrady a pozemky, sklepy, suterény, půdy i podkroví, pozůstalosti a vyklízení po úmrtí, kanceláře nebo pobočky vaší firmy, sklady a hangáry, starý nábytek – skříně, postele, kartotéky, komody, stoly, židle, gauče a další, vysloužilé spotřebiče – ledničky, mrazáky pračky, kamna, bojlery, sporáky, trouby a jiné. Zvládneme i odvoz odpadu a nepotřebných věcí. Levné vyklízení Slaný a okolí.

STĚHOVÁNÍ, VYKLÍZENÍ PRAHA A OKOLÍ

Specializujeme se na stěhování, vyklízení v Praze a okolí Prahy. Naše práce není přivýdělkem k práci stávající. Stěhovací a vyklízecí práce děláme na plný úvazek. Jsme Vám k dispozici takřka pořád a odpovídat se Vám snažíme v co nejkratší čas. Využijte náš profesionální stěhovací, vyklízecí servis, který Vám poskytne vše potřebné pro bezstarostné přestěhování, převoz či vyklízení.

OBJEDNEJTE SI NAŠE STĚHOVACÍ SLUŽBY

Chcete si objednat naší stěhovací firmu? Pak nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 732 486 515 nebo prostřednictvím nezávazné poptávky nebo kontaktního formuláře. Nabízíme Vám levné stěhování, vyklízení Slaný a okolí. Rychle, kvalitně a za rozumnou cenu.