PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

STĚHOVÁNÍ A VYKLÍZENÍ ŘÍČANY

Město Říčany se nachází v okrese Praha-východ, kraj Středočeský, při hranici hlavního města Prahy zhruba 20 km jihovýchodně od jejího centra. Žije zde přibližně 16 tisíc obyvatel. Říčany protéká Rokytka a Říčanský potok, na jeho toku se ve městě nacházejí rybníky Marvánek a Mlýnský rybník.

STĚHOVÁNÍ ŘÍČANY

Hlavní náplní činnosti společnosti Stěhování Kyselý je stěhování domácností. Pracovní doba je neomezená, to znamená od rána do večera, od pondělí do neděle, včetně svátků. Záleží jen na vašich požadavcích a potřebách. Nemusíte mít žádné obavy z poškození nábytku, neboť pracovníci firmy Stěhování Kyselý jsou jednak velice zkušení a šikovní, a jednak přistupují ke stěhování nábytku s maximální šetrností. Pokud chcete stěhovací práce urychlit, tak navštivte sekci Jak se připravit na stěhování? Stěhování Říčany pak bude mnohem jednodušší.

 

Nejen stěhování domácností, ale i stěhování firem, kanceláří, skladů, nebo celých firem či institucí je důležitou náplní pracovní činností firmy Stěhování Kyselý, která působí převážně v hlavním městě Praha a okolo Prahy. Zajistíme Vám stěhování do Říčan, z Říčan nebo v rámci Říčan.

VYKLÍZENÍ ŘÍČANY

Kromě stěhování všeho možného provádíme i vyklízení prostor. Je lhostejné, o jaké prostory se jedná a co je třeba vyklidit. Může to být například byt po zesnulém anebo starý dům plný nepotřebného zastaralého nábytku, který potřebujete kompletně vyklidit včetně půdy či zanedbaného sklepu. Naši pracovníci Vám vše vyklidí a dané prostory vyčistí, včetně odvozu odpadu a nepoužitelných věcí na skládku, nebo k ekologické likvidaci.

OBJEDNEJTE SI NAŠE STĚHOVACÍ SLUŽBY

Chcete si objednat naší stěhovací firmu? Pak nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 732 486 515 nebo prostřednictvím nezávazné poptávky nebo kontaktního formuláře. Nabízíme Vám levné stěhování, vyklízení Říčany a jiné stěhovací práce. Rychle, kvalitně a za rozumnou cenu.