PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

STĚHOVÁNÍ A VYKLÍZENÍ NEHVIZDY

Nehvizdy jsou městys ve Středočeském kraji, v severovýchodní části okresu Praha-východ, asi 22 km od centra Prahy. Žije zde přibližně 3 800 obyvatel. Nejbližší část Prahy, Horní Počernice, je od Nehvizd vzdálena 8 km. Poprvé se ves Nehvizdy připomíná v 2. pol. 14. století, roku 1352. Další zmínka o vsi je z roku 1372.

STĚHOVÁNÍ NEHVIZDY

Naše stěhovací firma má již mnoho zkušeností v oblasti stěhování. V této oblasti dokážeme zajistit stěhování od menších zakázek (stěhování bytů, domů, těžkých břemen) až po vystěhování celých obchodních prostor neboli objektů (stěhování kanceláří, komplet stěhování firem a skladů). Stěhování Kyselý Vám dokáže, že do nových prostor se lze přestěhovat levně a zároveň rychle. Primárně stěhujeme v Praze, ale zajistíme Vám i stěhování do Nehvizd, z Nehvizd anebo v rámci města Nehvizdy. Kontaktujte nás ohledně Stěhování Nehvizdy a my se pokusíme o to Vám zprostředkovat levné stěhování Nehvizdy při dodržení nejvyšší kvality stěhovacích služeb.

VYKLÍZENÍ NEHVIZDY

Nevíte jak rychle a efektivně vyklidit prostory? Prodáváte nebo jste koupili nemovitost v Nehvizdech a potřebujete vyklidit prostory od všeho nepotřebného? Potřebujete vyklidit v Nehvizdech anebo v okolí Nehvizd pozůstalost po rodičích? Nebo se chcete zbavit starého nábytku, nefunkčních spotřebičů, odpadu, a to vše odvést na sběrný dvůr?

Stěhování Kyselý je i vyklízecí firma, která pro Vás všechny prostory, které si určíte vyklidí.

Pracujeme kvalitně, rychle a je na nás spolehnutí. Stěhování a vyklízení se věnujeme už několik let. Díky tomu máme bohaté zkušenosti, a to je jeden z hlavních důvodu proč Vám můžeme nabídnout levné vyklízení Nehvizdy.

PROČ SI OBJEDNAT STĚHOVÁNÍ, VYKLÍZENÍ NEHVIZDY A OKOLÍ OD NÁS?

Jsme česká firma s českým kolektivem. Máme mnohaleté zkušenosti jak se stěhováním, tak i s vyklízením. Můžeme Vám nabídnout i stěhovací služby jako například zapůjčení krabic, balící služby, montáž nábytku a jiné. Zaměřujeme se i na stěhování těžkých břemen. Jsme Vám k dispozici i online. Stěhujeme za každého počasí, kromě takového, které by mohlo ohrozit naše zdraví nebo poškodit Váš majetek. K přepravě používáme spolehlivá vozidla značky IVECO. Každé vozidlo má hydraulické čelo pro snadnější nakládku a vykládku.

OBJEDNEJTE SI NAŠE STĚHOVACÍ SLUŽBY

Chcete si objednat naší stěhovací firmu? Pak nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 732 486 515 nebo prostřednictvím nezávazné poptávky nebo kontaktního formuláře. Nabízíme Vám levné stěhování, vyklízení Nehvizdy a okolí. Rychle, kvalitně a za rozumnou cenu.