PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

STĚHOVÁNÍ A VYKLÍZENÍ KLECANY

Klecany jsou malé město v okrese Praha-východ. Leží asi 5 km severně od okraje Prahy na pravém břehu Vltavy, v nadmořské výšce asi 180–280 m. Centrální část města se nachází na skále nad Vltavou, zástavba se ale přelévá až k vltavskému břehu, stejně tak jako k okolním obcím a rozsáhlým chatovým oblastem.

STĚHOVÁNÍ KLECANY

Naše firma nabízí komplexní služby v oblasti stěhování, a to stěhování domácností, kanceláří, malých či velkých firem, různých institucí a dalších nebytových objektů a také s tím spojené služby zapůjčení krabic, balící služby, montáž nábytku, odvoz odpadu na sběrný dvůr a jiné. Zajišťujeme pohodlný dovoz zakoupeného nábytku a elektra. S naším profesionálním přístupem proběhne vaše stěhování „jako po másle“. Nemusíte se ničeho obávat. Stěhování do Klecan, z Klecan a po neboli v rámci Klecany jedině s námi! Máme vlastní vozový park, stěhovací pomůcky, nářadí a k tomu ještě bohaté zkušenosti. Díky tomu Vám můžeme nabídnout levné stěhování Klecany a vysokou kvalitu stěhovacích služeb. Zavolejte si nás na stěhování Klecany a my Vás určitě nezklameme.

VYKLÍZENÍ KLECANY

Mimo stěhování zajišťujeme i vyklízení různých objektů. Děláme vyklízecí práce u všech objektů jako jsou byty a domy, chaty, chalupy, zahrady a pozemky, sklepy, suterény, půdy i podkroví, pozůstalosti a vyklízení po úmrtí, kanceláře nebo pobočky vaší firmy, sklady a hangáry, starý nábytek – skříně, postele, kartotéky, komody, stoly, židle, gauče a další, vysloužilé spotřebiče – ledničky, mrazáky pračky, kamna, bojlery, sporáky, trouby a jiné. Zvládneme i odvoz odpadu a nepotřebných věcí. To vše realizujeme v lokalitě Klecany a v okolí Klecan. Vyklízení zahrnuje i odvoz a ekologickou likvidaci odpadu. Máme zkušený tým, obrovskou praxi s vyklízením a chuť do práce, tak neváhejte a zavolejte si nás na levné vyklízení Klecany.

STĚHOVÁNÍ, VYKLÍZENÍ KLECANY A OKOLÍ

Specializujeme se na stěhování, vyklízení v Klecanech a okolí Klecan. Naše práce není přivýdělkem k práci stávající. Stěhovací a vyklízecí práce děláme na plný úvazek. Jsme Vám k dispozici takřka pořád a odpovídat se Vám snažíme v co nejkratší čas. Využijte náš profesionální stěhovací, vyklízecí servis, který Vám poskytne vše potřebné pro bezstarostné přestěhování, převoz či vyklízení.

OBJEDNEJTE SI NAŠE STĚHOVACÍ SLUŽBY

Chcete si objednat stěhování či vyklízení anebo jiné stěhovací služby? Pak nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 732 486 515 nebo prostřednictvím nezávazné poptávky nebo kontaktního formuláře. Nabízíme Vám levné stěhování, vyklízení Klecany a okolo Klecan. Naše služby jsou rychlé, kvalitní a za rozumnou cenu.