PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

STĚHOVÁNÍ A VYKLÍZENÍ BEROUN

Beroun je město v okrese Beroun ve Středočeském kraji a obec s rozšířenou působností. Leží na soutoku Berounky a Litavky, necelých 30 km na jihozápad od centra Prahy. Žije zde přibližně 20 tisíc obyvatel. Sousedí s městem Králův Dvůr.

STĚHOVÁNÍ BEROUN

Stěhujeme byty, domy, kanceláře, firmy a další nebytové prostory v Berouně a okolí. Zajistíme pro Vás stěhování do Berouna, z Berouna a v rámci Berouna. Máte obavy ze stěhování? Kontaktujte náš profesionální stěhovací tým, který zákazníkům nabízí kvalitní stěhovací služby za přijatelnou cenu - levné stěhování Beroun. Stěhujeme, vyklízíme a také rozvážíme po celé ČR, v rámci EU a okolních státech. Obrátit se na nás mohou všichni klienti, kteří potřebují zajistit stěhování bytu, domu, kanceláře nebo firmy anebo dalších nebytových objektů. K dispozici Vám budou šikovné ruce našich stěhováků, kteří v kvalitních vozech značky IVECO rychle, levně a bezpečně přestěhují vaši domácnost či celou firmu.

VYKLÍZENÍ BEROUN

Možná právě řešíte, jak vyklidit pozůstalost nebo se zbavit nepotřebných či překážejících věcí. Nemusíte se tím vůbec zabývat, stačí oslovit naši firmu a my to pořešíme za Vás. Provádíme vyklízení bytů, domů, sklepů a půd, ale i chat, chalup, hal či jiných nebytových objektů, včetně odvozu odpadu na sběrný dvůr. Zákazníkům poskytujeme spolehlivé a rychle služby za dostupné ceny - levné vyklízení Beroun. S námi se vyklízení prostor rozhodně nestane Vaší noční můrou – o vše potřebné se postaráme za Vás.

MONTÁŽ A DEMONTÁŽ NÁBYTKU BEROUN

Koupili jste si do bytu nebo firmy nový nábytek, avšak je potřeba jej smontovat dohromady? Nebo Vám překáží staré kousky nábytku z původního vybavení interiéru a nevíte si s nimi rady? Neváhejte nás kontaktovat! Provádíme montáž a demontáž nábytku. Náš tým má bohaté zkušenosti a je vybaven špičkovým nářadím, díky němuž bude provedena bezchybná montáž přesně podle Vašich požadavků.

OBJEDNEJTE SI NAŠE STĚHOVACÍ SLUŽBY

Chcete si objednat naší stěhovací firmu? Pak nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 732 486 515 nebo prostřednictvím nezávazné poptávky nebo kontaktního formuláře. Nabízíme Vám levné stěhování, vyklízení Beroun a okolí. Rychle, kvalitně a za rozumnou cenu.