PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

STĚHOVÁNÍ A VYKLÍZENÍ BENEŠOV

Benešov (německy Beneschau) či Benešov u Prahy je město ve Středočeském kraji, obec s rozšířenou působností a také největší město okresu Benešov. Leží v Benešovské pahorkatině 30 km jihovýchodně od Prahy, protéká jím Benešovský a Konopišťský potok. Žije zde přibližně 16 tisíc obyvatel.

STĚHOVÁNÍ BENEŠOV

Naše firma nabízí komplexní služby v oblasti stěhování, a to stěhování domácností, kanceláří, malých či velkých firem, různých institucí a dalších nebytových objektů a také s tím spojené služby zapůjčení krabic, balící služby, montáž nábytku, odvoz odpadu na sběrný dvůr a jiné. Zajišťujeme pohodlný dovoz zakoupeného nábytku a elektra. S naším profesionálním přístupem proběhne vaše stěhování „jako po másle“. Nemusíte se ničeho obávat. Stěhování do Benešova, z Benešova a po neboli v rámci Benešova jedině s námi! Máme vlastní vozový park, stěhovací pomůcky, nářadí a k tomu ještě bohaté zkušenosti. Díky tomu Vám můžeme nabídnout levné stěhování Benešov a vysokou kvalitu stěhovacích služeb. Zavolejte si nás na stěhování Benešov a my Vás určitě nezklameme.

VYKLÍZENÍ BENEŠOV

Ve městě Benešov provádíme vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, zahrad, pozůstalostí. Zajišťujeme i vyklízení nebytových prostor. To vše realizujeme v lokalitě Benešov a v okolí Benešova. Vyklízení zahrnuje i odvoz a ekologickou likvidaci odpadu.

OBJEDNEJTE SI NAŠE STĚHOVACÍ SLUŽBY

Chcete si objednat naší stěhovací firmu? Pak nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 732 486 515 nebo prostřednictvím nezávazné poptávky nebo kontaktního formuláře. Nabízíme Vám levné stěhování, vyklízení Benešov a okolí. Rychle, kvalitně a za rozumnou cenu.

PROČ SI OBJEDNAT STĚHOVÁNÍ, VYKLÍZENÍ BENEŠOV A OKOLÍ OD NÁS?

Jsme česká firma s českým kolektivem. Máme mnohaleté zkušenosti jak se stěhováním, tak i s vyklízením. Můžeme Vám nabídnout i stěhovací služby jako například zapůjčení krabic, balící služby, montáž nábytku a jiné. Zaměřujeme se i na stěhování těžkých břemen. Jsme Vám k dispozici i online. Stěhujeme za každého počasí, kromě takového, které by mohlo ohrozit naše zdraví nebo poškodit Váš majetek. K přepravě používáme spolehlivá vozidla značky IVECO. Každé vozidlo má hydraulické čelo pro snadnější nakládku a vykládku.