PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

STĚHOVÁNÍ V OBJEKTU

STĚHOVACÍ SLUŽBY V RÁMCI BUDOV A OBJEKTŮ

Přemýšlíte o stěhování nábytku? Potřebujete rekonstruovat část rodinného domu nebo bytu? Zajistíme Vám přenos nábytku ve Vašem domě či bytě, abyste mohli rekonstrukci v klidu provést a nemuseli se strachovat o to, jak a kdo Vám se stěhováním nábytku pomůže.

Zaměřujeme se především na stěhování nábytku Praha, ale jsme schopni zajistit i další stěhovací služby v rámci celé České republiky a Evropy.

Zajišťujeme i vynesení, výnos, vynášku nábytku do bytu nebo domu a nabízíme i stěhování v objektu z patra na patro.

Do stěhování v rámci jednoho objektu zahrnujeme také naložení či vyložení kontejnerů, kamionů, vagónů a podobné práce, které nezahrnují přepravu věcí autem. Naše pracovníky k vám pošleme i bez auta – stěhování bez auta.

Potřebujete přestěhovat i vybavení kanceláře z jedné místnosti do druhé? Pokud ano, tak i o to se vám postaráme.

 

Velmi často se stává, že musíte žádat o pomoc s přenosem, resp. stěhováním nábytku pracovníky stavební firmy, kteří však nebývají na tyto záležitosti náležitě vybaveni. Rádi Vám nabídneme naše služby vycházející z dlouholetých zkušeností.

 

Rádi se postaráme o stěhovací práce v objektu. Dostavíme se na určenou adresu s veškerým potřebným vybavením a zajistíme přenesení předmětů po budově – stěhování v rámci budovy nebo objektu.

 

Chcete znát cenu například za vynesení nábytku, za přesun nábytku z jedné místnosti do druhé, za stěhování v objektu z patra na patro a jiné? Pokud ano, tak nás kontaktujte. Ke kontaktovaní můžete použít nezávaznou poptávku nebo kontaktní formulář anebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 732 486 515.

PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI?

  • Máme stabilní tým zkušených pracovníků
  • Zakládáme si na čestném jednání s klientem
  • Disponujeme dostatečným krytím pojistného plnění
  • Jeden z nejlepších poměrů ceny a kvality na českém trhu

V RÁMCI KOMPLEXNÍ SLUŽBY STĚHOVÁNÍ V OBJEKTU NABÍZÍME