PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Stěhování uměleckých děl

Stěhování uměleckých děl a vzácných předmětů

Poptáváte levné a profesionální stěhování uměleckých předmětů ve městě Praha a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Praze zajistí? Potřebujete kvalitně a spolehlivě přestěhovat umělecké předměty, starožitnosti nebo jiné hodnotné, významné či křehké předměty po Praze nebo v okolí Prahy? Hledáte společnost, která se vám s náležitou péčí a zárukou o stěhování těchto věcí postará? Oslovte naši stěhovací firmu – Stěhování Kyselý – postaráme se vám o to.

Poskytujeme svým klientům nejen v Praze, ale i po celé České republice a také po Evropě nadstandardní stěhovací služby se zaměřením na stěhování uměleckých děl například obrazů, soch apod., stěhování starožitností a jiných hodnotných a cenných předmětů.

Co nabízíme v rámci stěhování uměleckých děl

Stěhování uměleckých děl je precizní a komplexní proces, který vyžaduje pečlivou péči a odbornost. Každé umělecké dílo, ať už se jedná o malbu, sochu nebo jiný artefakt, má svou jedinečnou hodnotu a křehkost, kterou je třeba respektovat. Při stěhování věnujeme zvláštní pozornost balení, transportu a klimatickým podmínkám, aby se minimalizovalo riziko poškození.

  • Osobní konzultaci
  • Příprava uměleckého díla (odborné balení)
  • Drobné jednoduché demontáže, úpravy
  • Stěhování a přeprava díla

Proč stěhování měleckých děl od nás?

Bezpečný převoz zajistí náš speciálně upravený dodávkový automobil, který je odpružený, nízkopodlažní s hydraulickým čelem a je vybavený potřebným náčiním pro odbornou manipulaci.

  • Ke stěhování uměleckých děl, drahých a křehkých věcí přistupujeme citlivě a s péčí.
  • K přípravě děl na stěhování používáme balící službu a obalový materiál jako například streč fólie, bublinková fólie, pěnová fólie aj.
  • Máme vlastní zkušené zaměstnance, naše ceny stěhování jsou poctivé.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na stěhování a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.