PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN

PROFESIONÁLNÍ STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN PRAHA A OKOLÍ

Naše firma se zabývá i stěhováním těžkých břemen.  Stěhování těžkých břemen provádíme většinou v Praze a okolí, ale pokud potřebujete naše stěhovací služby i mimo Prahu, tak jsme vám samozřejmě k dispozici.

 

Těžká břemena jsme vám rozdělili do čtyř skupin. První skupinou jsou těžká břemena hmotnosti 100-199 kilogramů. Do této skupiny patří například americká lednice. Druhou skupinou jsou břemena o hmotnosti 200-299 kilogramů. Do této skupiny můžeme zařadit piano nebo klavír. Třetí skupinou jsou předměty o hmotnosti 300-399 kilogramů. Tady si můžeme jako příklad uvést křídlo. Čtvrtou a poslední skupinou jsou těžké kusy o hmotnosti 400 kilogramů a více například velice staré trezory vyrobené za první republiky. U této skupiny je vhodné provést předběžnou prohlídku a konečná cena stěhování se určuje individuálně.

 

Stěhování těžkých břemen do hmotnosti 400 kg provádíme klasickým způsobem pomocí stěhovacích popruhů. Tato břemena lze přestěhovat bez rozsáhlejší předchozí prohlídky břemene a prostor. Samozřejmě tato prohlídka není na škodu a je zdarma.

 

Při stěhování těžkých břemen přesahujících hmotnost 400 kg je vhodné provést předběžnou prohlídku břemene, prostor, přístupových cest, schodišť atd.

TATO PROHLÍDKA JE TAKÉ ZDARMA A JE URČENÁ K

  • naplánování způsobu stěhování
  • volbě stěhovacích pomůcek
  • upřesnění rozměrů použitých pomůcek
  • odhadnutí potřebného počtu pracovníků
  • odhadnutí ceny stěhování
  • domluvení podrobností s Vámi

F&Q

©Tibor Kyselý, všechna práva vyhrazena.