PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Stěhování praha 8

Profesionální stěhování v Praze 8

Jsme ostřílená stěhovací firma, která se vedle dalších aktivit také zaměřuje na stěhování v Praze 8. Specializujeme se na rychlé, kvalitní a dostupné stěhování bytů, domů či firem. Díky zkušenostem, kvalitnímu vybavení a stěhovacím dodávkám ve špičkovém stavu jsme schopni zajistit plynulý chod stěhování. Se vším Vás seznámíme a doptáme se i na všechny podrobnosti, abychom mohli předejít případným komplikacím během stěhování jako takového. Umíme stěhovat i větší množství nábytku, těžká břemena, i další neobvyklé předměty jako například stěhování uměleckých děl

Jednou z hlavních výhod je, že Prahu 8 dobře známe, proto není třeba mít obavy o hladký průběh stěhování. Stěhování na Praze 8 je naše specializace. Rádi Vám dopředu poskytneme nezávaznou cenovou kalkulaci ať máte lepší představu.

5.0

Spokojení zákazníci

Jak probíhá stěhování v městské části Praha 8?

Stěhování v městské části Praha 8 probíhá obvykle podle stejných pravidel a postupů jako ve všech ostatních městských částech. Při plánování stěhování je vždy dobré mít přehled o možnostech parkování a přístupu k bytu či domu, ze kterého se stěhuje. Na všechny tyto otázky se Vás dopředu zeptáme a postaráme se o bezchybný chod stěhování. Budeme také řešit parkování, jelikož v Praze 8 se můžete setkat například s omezeným parkováním v uličkách a náročným přístupem k historickým budovám.

Po příjezdu na místo určení veškerý nábytek důkladně zabalíme a připravíme k přepravě, zajistíme odvoz. Disponujeme vysoce kvalitními dodávkami i zkušeným týmem pracovníků. Jelikož jsme vše naplánovali dopředu, během samotného procesu stěhování nebudeme prakticky potřebovat Vaší asistenci, jen se budeme potřebovat v předem domluvený čas dostat do objektu stěhování či vyklízení.

Využijte naší profesionální pomoc se stěhováním v Praze 8 a vyhněte se zbytečným komplikacím a problémům, jsme tu pro Vás každý den od 8:00 do 22:00, připraveni kdykoliv pomoci a řešit Vaše problémy a požadavky.

Naše služby

Stěhování domů

Stěhování firem

Stěhování do zahraničí

Stěhování nábytku

Montáž nábytku

Vyklízení

Levné stěhování a vyklízení Praha 8

Zakládáme si primárně na kvalitě našich stěhovacích služeb, chápeme však že i cena samotného stěhování je pro Vás důležitým aspektem. Právě proto poskytujeme stěhování bytů a domů včetně dalších služeb za dostupné ceny. V rámci stěhování jako takového si naši zákazníci mnohdy objednají i doplňkové služby jako je vyklízení nebo například stěhování těžkých břemen. V rámci zakázky se také rádi postaráme o zapůjčení krabic. Přesnou cenu se vždy dozvíte předem se všemi potřebnými detaily, to je pro nás samozřejmostí. Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou cenovou kalkulaci stěhovací služby. 

Naši spokojení zákazníci

L Libovicka
L Libovicka
Super. Jednoduchá a rychlá domluva, cena dle nabídky, vše proběhlo bez zádrhele, nic se nerozbilo, chlapi milí, veselí a velmi ochotní, když budu potřebovat, určitě se na ně zase obrátím :-) .
Jan Nohejl
Jan Nohejl
Dobrá práce, díky!
Gomes Lenka
Gomes Lenka
O víkendu jsme se stěhovali z 3kk bytu z Prahy do Středočeského kraje. Pan Kyselý s pomocníkem vše odnosili velmi rychle, opatrně, co bylo potřeba zabalili a následně vše opět opatrně odnosili na nové místo. Jeho služby velmi doporučuji a ještě jednou moc děkujeme!
Klara Malkova
Klara Malkova
V nedavne dobe jsme vyuzili tuto firmu na stehovani. Vzhledem k drivejsi zkusenosti se stehovanim jsem nejvice ocenila, s jakou peci panove balili nabytek tak, aby nebyl nijak poskozen ci poskraban. Domluva byla skvela, panove velmi mily a pohodovy, se vsim si poradili, cena byla prizniva, vse bylo dodrzeno, mohu proste jen doporucit. Dekujeme, Saidovi
Šárka Jandová
Šárka Jandová
Dobrý večer vřele doporučuji tuto firmu na stěhování jsou spolehlivý dobrá domluva i přijatelná cena příště si je ráda objednám skvělá forma
Šárka Štefková
Šárka Štefková
Bylo super stěhování s paném kyselým byla sem spokojená a kdykoliv by sem si to zopakovala
Ondřej Válka
Ondřej Válka
Naprosto perfektni stehovani. Vstricni, spolehlivi, opatrni... S panem Kyselym kdykoliv!
Pavlína Plecitá
Pavlína Plecitá
Velká spokojenost. Stěhovací parta mi celý proces neskutečně usnadnila - byli rychlí, poradili si s velkými kusy nábytku i úzkými prostory, postarali se o demontáž i montáž nábytku. Co také velmi oceňuji je fajn způsob komunikace a transparentní nacenění. Cenu mají mimochodem velmi příznivou. Doporučuji!
Jeannette Kramer
Jeannette Kramer
Ich war mit der Umzugsfirma von Herrn Kyselý sehr sehr zufrieden. Meine "wertvolle alte" Möbeln aus dem 18 Jahrh. wurden ordentlich verpackt, abtransportiert und eingelagert. Herr Kyselý hat rechtzeitig ein Kostenvoranschlag geschickt und diesen auch voll eingehalten. Für unverschuldete Zeitverzögerungen könnte er nichts und hat diese dennoch gut gemeistert. War pünktlich am Ort da, ist sehr sympathisch, verständnisvoll und vor allem schnell. Kann kurzfristig gut organisieren und geht auf die Wünsche des Kunden - also meine, auch ein. Was man von seinem Mitarbeiter zwar nicht 100% sagen kann, aber jeder hat eben andere Vorgehensweisen, aber ich könnte mir vorstellen nicht jeder Kunde, der selbst die Hand mit anlegt, damit zurecht kommt. Ich bedanke mich nochmals und Sie haben meine volle und ehrliche Weiterempfehlung.
Lukáš Beránek
Lukáš Beránek
Na společnost Stěhování Kyselý jsem dostal doporučení od kolegyně v práci, potřeboval jsem pro svoji společnost přestěhovat ordinaci lékaře, takže se jednalo i o drahé lékařské vybavení ordinace. Komunikace s panem Kyselým byla vždy rychlá a vše proběhlo tak, jak jsme se domluvili. Mohu jedině doporučit a pokud budu v budoucnu potřebovat podobné služby, určitě vím, na koho se obrátit.

Proč je Stěhování Kyselý tím správným partnerem pro stěhování v Praze 8?

Jsme stěhovací firma Stěhování Kyselý a můžeme s hrdostí říct, že máme bohaté zkušenosti v oblasti stěhování v Praze. Naši lidé tvoří tým, který se vyznačuje nejen zkušenostmi, ale také pečlivostí a ochotou přizpůsobit naše služby individuálním potřebám každého klienta. S moderní technikou a vybavením zajišťujeme bezpečný transport nábytku a osobních věcí. Věnujeme pozornost každému detailu a klade se důraz na kvalitu, což zaručuje, že celý stěhovací proces probíhá hladce a bez stresu pro naše klienty. Nabízíme kompletní stěhovací služby. Specializujeme se na stěhování po Praze, včetně městských částí jako jsou Bohnice, Karlín a Kobylisy, stejně tak jako po celé ČR a mezinárodní stěhování.

Naše profesionální plánování, balení, demontáž a montáž nábytku a bezpečný transport znamenají, že můžete mít jistotu, že Váš majetek je v bezpečí a v péči odborníků. Transparentnost a férové cenové podmínky jsou pro nás klíčové, což nás činí důvěryhodným partnerem pro každé stěhování v Praze. S námi můžete mít jistotu, že Vaše stěhování proběhne efektivně, profesionálně a bez starostí, ať už se jedná o stěhování domácnosti nebo stěhování firem. Poskytujeme kompletní stěhovací služby a každým týdnem nám přibývá více a více spokojených zákazníků.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na stěhování a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.

Stěhování v různých částech Prahy

Stěhování Praha 1

Stěhování Praha 2

Stěhování Praha 3

Stěhování Praha 4

Stěhování Praha 5

Stěhování Praha 6

Stěhování Praha 7

Stěhování Praha 8

Stěhování Praha 9

Stěhování Praha 10

Stěhování Praha 11

Stěhování Praha 12

Stěhování Praha 13

Stěhování Praha 14

Stěhování Praha 15

Stěhování Praha 16

Stěhování Praha 17

Stěhování Praha 18

Stěhování Praha 19

Stěhování Praha 20

Stěhování Praha 21

Stěhování Praha 22