PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

STĚHOVÁNÍ PRAHA

PROFESIONÁLNÍ STĚHOVÁNÍ PRAHA

Jste z Prahy a potřebujete stěhovací služby? Pokud ano, tak není nic snadnějšího než nás kontaktovat. Ke kontaktování můžete použít nezávazný poptávkový formulář. Jeho vyplnění vám zabere maximálně několik minut.

 

Pro rychlejší a snadnější komunikaci nám zavolejte na telefonní číslo 732 486 515. Před kontaktováním ohledně stěhování je dobré, když si v klidu a pečlivě doma projdete vše, co budete chtít odstěhovat a zaznamenáte si to. Při komunikaci s vámi se vás na to určitě budeme ptát. Pro nás je důležité, co se bude stěhovat, z jakého patra, do jakého patra se bude stěhovat a popřípadě, jestli je k dispozici výtah (pokud se bude jednat o vyšší patro). Dále nás bude zajímat, jestli součástí stěhování budou i těžká břemena. Těžkým břemenem je myšlena věc, která má nad 100 kilogramů. Více informací ohledně těžkých břemen naleznete v sekci Stěhování těžkých břemen.

 

Pokud bude potřeba montáž nábytku například montáž postele, čí skříně anebo bude potřeba odpojit pračku či myčku, tak se o to rádi postaráme. Ke stěhování můžeme zapůjčit i stěhovací krabice nebo šatní stojany. K dispozici máme i obalové materiály jako například strečovou fólii nebo bublinkovou fólii. Na elektroniku, skla a podobné věci máme i stěhovací deky, které můžeme použít společně s obalovým materiálem.

 

Parkujeme kousek od tramvajové zastávky Balabenka – Praha 9 (Libeň). Díky tomu, že se nacházíme poblíž středu Prahy je pro nás snadné a časově úsporné zajistit stěhování po celé Praze. Potřebujete stěhování na severu, západě, východě, jihu nebo v centru Prahy? Pokud je vaše odpověď ano, tak nás neváhejte kontaktovat. Můžete použít i poptávkový formulář (poptávka stěhování). Rádi vás odstěhujeme.

VYBERTE LOKALITU, O KTEROU SE ZAJÍMÁTE

STĚHOVÁNÍ A STĚHOVACÍ SLUŽBY PRAHA ZAHRNUJE I TYTO MĚSTSKÉ ČÁSTI

Benice, Běchovice, Březiněves, Čakovice, Ďáblice, Dolní Chabry, Dolní Měcholupy, Dolní Počernice, Dubeč, Klánovice, Koloděje, Kolovraty, Královice, Křeslice, Kunratice, Libuš, Lipence, Lochkov, Lysolaje, Nebušice, Nedvězí, Petrovice, Přední, Kopanina, Řeporyje, Satalice, Slivenec, Suchdol, Šeberov, Štěrboholy, Troja, Újezd, Velká Chuchle, Vinoř, Zbraslav, Zličín

F&Q

©Tibor Kyselý, všechna práva vyhrazena.