PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

STĚHOVÁNÍ PO ČESKÉ REPUBLICE

STĚHOVÁNÍ PO ČR S NÁMI ZA ROZUMNOU CENU

HLEDÁTE SPOLEHLIVÉ STĚHOVÁNÍ PO ČR?

 

HLEDÁTE ZÁROVEŇ LEVNÉ STĚHOVÁNÍ PO ČR?

 

HLEDÁTE STĚHOVACÍ FIRMU, KTERÁ JE SPECIALISTOU NA STĚHOVÁNÍ PO CELÉ ČR?

Přejete si zajistit spolehlivé a kvalitní stěhování po ČR a hledáte profesionální společnost, která Vám tyto stěhovací služby zajistí? Plánujete stěhování domácnosti, kanceláře, firmy nebo těžkého břemena či uměleckého díla a potřebujete kvalitní a zároveň levnou stěhovací firmu, která by Vám mohla stěhování po ČR obstarat?

STĚHOVÁNÍ MEZI MĚSTY UMÍME

Stěhování Kyselý je profesionální stěhovací firma působící na území České republiky. Nabízíme spolehlivé, levné, profesionální stěhování po ČR. Naši mladí, šikovní, slušní, česky mluvící a ochotní stěhováci Vám přestěhují Váš byt, dům, kancelář, firmu nebo těžké břemeno, umělecké dílo. Postaráme se Vám i o vyklízení či montáž nábytku. Záleží na Vás, jakou stěhovací službu si vyberete, ale s námi krok vedle neuděláte. K přípravě nábytku na stěhování po ČR používáme balící službu a kvalitní obalový materiál jako například strečové fólie, bublinkové fólie, pěnové fólie, lepenku a další. Z důvodu náročné a dlouhé cesty věnujeme zvýšenou pozornost při balení nábytku a následně při přepravě dbáme o bezpečnost Vašeho majetku či zboží. Bezpečný převoz zajistí naše speciálně upravené dodávkové automobily, které jsou odpružené, nízkopodlažní s hydraulickými čely a jsou vybaveny potřebným náčiním pro odbornou manipulaci. Pojištění Vašeho majetku při manipulaci zajišťuje Kooperativa pojišťovna a při přepravě je Váš majetek pojištěn u Allianz pojišťovny.

PROČ VYUŽÍT STĚHOVÁNÍ PO ČR OD NÁS?

  • Férové jednání a s tím souvisí i transparentní ceny stěhování.
  • Jeden z nejlepších poměrů ceny a kvality na českém trhu.
  • Český kolektiv, který má několikaleté zkušenosti a praxi.
  • Demontáž a montáž nábytku ke stěhování.
  • Víkendy a svátky bez příplatku.
  • Balící služba ke stěhování.
  • Žádné skryté poplatky.
  • Jsme spolehliví.
  • Mnoho dalšího.

Pokud Vás tohle všechno ještě nepřesvědčilo ohledně toho nás kontaktovat na stěhování po ČR, tak se podívejte, co o nás napsali naši zákazníci.

Ke stěhování po České republice (ČR) vyjíždíme nejčastěji do měst Kladno, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Liberec, Mladá Boleslav, Mělník, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Nymburk, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc, Ostrava, Zlín, Brno, České Budějovice, ale pokud je potřeba, tak naše stěhovací posádka za Vámi ráda přijede i na jiné místo – kontaktujte nás. Ke kontaktovaní můžete použít nezávaznou poptávku nebo kontaktní formulář anebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 732 486 515.