PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

STĚHOVÁNÍ PIANA

STĚHOVÁNÍ PIANA PŘENECHTE PROFESIONÁLŮM

Stěhování piana není žádný med. Takový piano totiž rozhodně nepatří mezi „muší váhy“, ba naopak se váha piana může pohybovat až okolo váhy statného medvěda. Pouštět se do stěhování piana na vlastní triko není rozumné, a to nejen z hlediska náročnosti, ale i z hlediska bezpečí. Proč se dřít, když vlastně vůbec nemusíte? Na stěhování piana si totiž můžete zavolat profíky!

PROČ NECHAT STĚHOVÁNÍ PIANA NA ODBORNÍCÍCH?

Stejně jako na hudební nástroj dokáže zahrát jen ten, kdo má hudební sluch a cit pro umění, dokáže piano přestěhovat jen ten, kdo s tím má patřičné zkušenosti a především ví, jak správně na to. Nechte na hudební nástroj zahrát někoho, kdo nerozezná jedinou notu a nedopadne to dobře. Nechte piano stěhovat někým, kdo to v životě nedělal a dopadne to ještě hůře.

 

A to je důvod, proč byste měli nechat stěhování piana na odbornících, kteří vědí, co dělají a umí v tom chodit.

STĚHOVÁNÍ PIANA – JDE TO JEDNODUŠE

Stále váháte, zda nechat stěhování Vašeho cenného nástroje na cizích lidech? V tom případě tady máte další důvody, proč je daleko lepší vsadit na profesionální stěhování nežli se s tak drahým nástrojem plahočit na vlastní pěst.

  • Je to bezstarostné – o nic se nestaráte,
  • je to pohodlné – nemusíte hnout prstem,
  • je to bezpečné – piano je při stěhování pojištěno proti poškození,
  • je to rychlé – žádné zbytečné zdržování.

JAK STĚHOVÁNÍ PIANA PROBÍHÁ V PRAXI?

Při stěhování tak drahého a těžkého předmětu je hodně důležitá již samotná příprava. Před stěhováním jsou pečlivě zajištěny choulostivé části piana. Poté se nástroj přikryje ochranným povlakem a pořádně zabalí do obalového materiálu. Následně probíhá stěhování podle jasně stanoveného plánu, který je sestavený tak, aby vše proběhlo hladce a doslova jako po másle.

 

Jsme odborníci s mnohaletými zkušenostmi a přesně víme, jak s pianem správně nakládat a jak s ním zacházet v rukavičkách.

STĚHOVÁNÍ PIANA CENA

Cena se stanovuje individuálně v závislosti na hmotnosti piana, počtu pater a donášce. Skutečnou hmotnost piana zjistíme pomoci podlahové váhy (nosnost 1000 kg), kterou máme k dispozici. Cena se také odvíjí od toho odkud a kam se piano bude stěhovat. Více informací v ceníku níže.