PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

STĚHOVÁNÍ NÁBYTKU

SPOLEHLIVÉ STĚHOVÁNÍ NÁBYTKU

Potřebujete přestěhovat pouze několik kusů nábytku, ale sami nemáte dostatek síly? Pořídili jste si novou sedací soupravu nebo manželskou postel, ale nevíte, jak ji přestěhovat k sobě domů? Obraťte se na nás. Nabízíme Vám své služby v oblasti stěhování nábytku. Rádi Vám pomůžeme s přesunem nábytku. Jsme spolehliví, rychlí, kvalitní a k tomu všemu ještě i levní. Nabízíme Vám profesionální stěhování nábytku za rozumnou cenu.

STĚHOVÁNÍ SKŘÍNÍ

Skříně před samotným stěhováním vyklidíme, vyndáme police, šatní tyče a pokud je to potřeba, sundáme dveře a celou skříň demontujeme a opět smontujeme po přestěhování na místo určení. Každou část skříně zabalíme do obalového materiálu. Minimalizujeme tak šanci například na poškrábaní, které by mohlo při stěhování skříně nastat.

STĚHOVÁNÍ KŘESEL, GAUČŮ A POHOVEK

Gauče se mohou zdát na první pohled problematické při stěhování, ale při správném postupu jde vše snadno. V případě, že Vaše pohovka má úložné prostory, tyto prostory vykliďte a sundejte přehozy, polštáře apod. Pohovku demontujeme, následně každý kus pečlivě zabalíme obalovým materiálem a po převozu opět smontujeme dohromady.

STĚHOVÁNÍ POSTELÍ

Postele s úložným prostorem je potřeba před stěhováním vyprázdnit, sundat matrace a rošty. Pokud je to potřeba, tak postel demontujeme. Následně rošty, matrace, rám postele a čelo zabalíme do obalového materiálu. Když je nábytek zabalený, tak se lépe stěhuje, předchází se poškrabání a například u matrací se snižuje možnost ušpinění.

STĚHOVÁNÍ STOLŮ A ŽIDLÍ

Židle a stoly se díky své velikosti stěhují snadno, přesto je třeba každý kus zvlášť zabalit do obalového materiálu. Pokud je to nutné, tak u stolu provedeme demontáž nohou, případně šuplíků, které musí být opět vyklizené. Pokud je součástí stolu sklo, postupujeme stejně jako v případě cenných předmětů a sklo pečlivě zabalíme, tak aby nedošlo k poškození během přepravy.

V RÁMCI STĚHOVÁNÍ NÁBYTKU ZAJIŠŤUJEME

Balící službu – nábytek zabalíme.

Montáž nábytku – zajistíme demontáž i zpětnou montáž nábytku.

Stěhování nábytku – naložíme, odvezeme a vyložíme všechen Váš nábytek.

Finální dokončovací práce – pomůžeme Vám s umístěním nábytku v nových prostorách.

 

Naše stěhovací firma působící hlavně v Praze a okolí je pro Vás vždy zárukou spolehlivosti, odpovědnosti, kvality a příjemných cen. Využijte stěhování nábytku od nás a zařaďte se i Vy mezi naše spokojené zákazníky. Snadno a jednoduše, prostě zavolejte anebo zadejte nezávaznou poptávku.