PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

STĚHOVÁNÍ NÁBYTKU

SPOLEHLIVÉ STĚHOVÁNÍ NÁBYTKU

Potřebujete přestěhovat pouze několik kusů nábytku, ale sami nemáte dostatek síly? Pořídili jste si novou sedací soupravu nebo manželskou postel, ale nevíte, jak ji přestěhovat k sobě domů? Obraťte se na nás. Nabízíme Vám své služby v oblasti stěhování nábytku. Rádi Vám pomůžeme s přesunem nábytku. Jsme spolehliví, rychlí, kvalitní a k tomu všemu ještě i levní. Nabízíme Vám profesionální stěhování nábytku za rozumnou cenu.

STĚHOVÁNÍ SKŘÍNÍ

Skříně před samotným stěhováním vyklidíme, vyndáme police, šatní tyče a pokud je to potřeba, sundáme dveře a celou skříň demontujeme a opět smontujeme po přestěhování na místo určení. Každou část skříně zabalíme do obalového materiálu. Minimalizujeme tak šanci například na poškrábaní, které by mohlo při stěhování skříně nastat.

STĚHOVÁNÍ KŘESEL, GAUČŮ A POHOVEK

Gauče se mohou zdát na první pohled problematické při stěhování, ale při správném postupu jde vše snadno. V případě, že Vaše pohovka má úložné prostory, tyto prostory vykliďte a sundejte přehozy, polštáře apod. Pohovku demontujeme, následně každý kus pečlivě zabalíme obalovým materiálem a po převozu opět smontujeme dohromady.

STĚHOVÁNÍ POSTELÍ

Postele s úložným prostorem je potřeba před stěhováním vyprázdnit, sundat matrace a rošty. Pokud je to potřeba, tak postel demontujeme. Následně rošty, matrace, rám postele a čelo zabalíme do obalového materiálu. Když je nábytek zabalený, tak se lépe stěhuje, předchází se poškrabání a například u matrací se snižuje možnost ušpinění.

STĚHOVÁNÍ STOLŮ A ŽIDLÍ

Židle a stoly se díky své velikosti stěhují snadno, přesto je třeba každý kus zvlášť zabalit do obalového materiálu. Pokud je to nutné, tak u stolu provedeme demontáž nohou, případně šuplíků, které musí být opět vyklizené. Pokud je součástí stolu sklo, postupujeme stejně jako v případě cenných předmětů a sklo pečlivě zabalíme, tak aby nedošlo k poškození během přepravy.

V RÁMCI STĚHOVÁNÍ NÁBYTKU ZAJIŠŤUJEME

Balící službu – nábytek zabalíme.

Montáž nábytku – zajistíme demontáž i zpětnou montáž nábytku.

Stěhování nábytku – naložíme, odvezeme a vyložíme všechen Váš nábytek.

Finální dokončovací práce – pomůžeme Vám s umístěním nábytku v nových prostorách.

 

Naše stěhovací firma působící hlavně v Praze a okolí je pro Vás vždy zárukou spolehlivosti, odpovědnosti, kvality a příjemných cen. Využijte stěhování nábytku od nás a zařaďte se i Vy mezi naše spokojené zákazníky. Snadno a jednoduše, prostě zavolejte anebo zadejte nezávaznou poptávku.