PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

STĚHOVÁNÍ KANCELÁŘÍ

KVALITNÍ, RYCHLÉ, LEVNÉ STĚHOVÁNÍ KANCELÁŘÍ

Potřebujete přestěhovat kancelář či kanceláře a už teď z toho máte těžkou hlavu? Není se čemu divit. Stěhování kanceláří obnáší zorganizovat a zařídit desítky věcí. Musíte všechno důkladně promyslet, rozvrhnout a připravit, aby byly pracovní prostoje co nejmenší a náklady na stěhování kanceláří co nejnižší. Musíte promyslet, co uděláte se zaměstnanci a jak si rozvrhnete pracovní náplň. Jak to tedy udělat co nejefektivněji a nejrychleji?

 

Stěhování Kyselý Vám nabízí pomocnou ruku se stěhováním kanceláří. Náš technik přijede a dopředu s Vámi celý kancelářský prostor projde. Kromě cenných rad od něj získáte i nezávaznou kalkulaci, kolik bude stěhování kanceláří stát a kolik nám přibližně zabere času. Díky tomu si budete moci dokonale naplánovat Váš pracovní režim a vyhradit si finance potřebné na stěhování kanceláří.

 

Kromě samotného přesunu věcí z místa na místo Vám také můžeme v nových prostorách vše vybalit a připravit tak, abyste jen přišli a mohli dál pokračovat v práci. Podrobnější informace najdete na stránce STĚHOVÁNÍ NA KLÍČ. Díky tomu minimalizujete své ztráty a rychle doženete vše, co jste zameškali. Pokud je součástí stěhování kanceláří i přesun těžkého nábytku, těžkých kopírek, tiskáren, trezorů a jiné kancelářské techniky, i v tomto případě se na nás můžete spolehnout. Postaráme se o to, aby se Vaše věci dostaly zcela v pořádku na Vaše nové působiště.

 

Jsme profíci v oblasti stěhování kanceláří a umíme si poradit za všech situací. Veškeré naše služby jsou navíc řádně pojištěny, to pro případ, že by se při přesunu něco stalo. S námi nic neriskujete. Pomoci Vám můžeme i s vyklízením původních prostor a s likvidací odpadu nebo nepotřebných kusů nábytku a zařízení, které s sebou už nechcete stěhovat. Pro tyto případy spolupracujeme se sběrnými dvory a skládkami. Nechte starosti se stěhováním Vašich kanceláří na nás a užívejte si přesun na nové lepší místo. Stěhování kanceláří včetně organizace za Vás zařídíme my.

Věnujte se svému byznysu a stěhování kanceláří nechte na nás.

Zajišťujeme stěhování komerčních prostor, kancelářských prostor a nebytových prostor. Stěhování kancelářského prostoru, kancelářského nábytku, zasedací místnosti, videokonferenční místnosti, firemní kuchyňky a skoro všeho, co souvisí se stěhováním kanceláří.

 

Minimalizujeme dopad stěhování na provoz, a proto stěhujeme i v nočních hodinách a o víkendu.

ZAPŮJČENÍ KRABIC NA STĚHOVÁNÍ KANCELÁŘÍ

Nedělejte si starosti, do čeho zabalit své věci. Například na stěhování kanceláří přivezeme krabice na stěhování či šatní stojany až k Vám. Platí se pouze za dopravu (více informací v sekci ZAPŮJČENÍ KRABIC).

OCHRANA VĚCÍ PŘI STĚHOVÁNÍ KANCELÁŘÍ

Při balení nábytku a jiných předmětů používáme široký a kvalitní sortiment obalového materiálu. Minimalizujeme tak možnost poškrábání. Víme, jak důležité jsou pro Vás stěhované věci, a proto o ně šetrně pečujeme během celého procesu stěhování Vašich kanceláří. Pro jistotu máme sjednané i pojištění. Pojištění Vašeho majetku při manipulaci zajišťuje Kooperativa pojišťovna a při přepravě je Váš majetek pojištěn u Allianz pojišťovny.

 

Pro podrobnější informace ohledně obalového materiálu a balení věcí navštivte sekci BALÍCÍ SLUŽBY.

MONTÁŽ NÁBYTKU

U stěhování kanceláří provádíme případnou demontáž a zpětnou montáž nábytku. Pořizujete do kanceláře nový nábytek a nechcete mrhat energií a časem? Nábytek vyzvedneme, dopravíme a smontujeme. Nový nábytek do kanceláří snadno, rychle a levně. Pro více informací navštivte sekci MONTÁŽ NÁBYTKU.

LIKVIDACE STARÉHO NÁBYTKU

Co se starým nábytkem a nepotřebnými věcmi? Náš tým si při stěhování kanceláří poradí a nábytek či zařízení ekologicky zlikviduje. Provádíme také kompletní vyklízení budov a objektů. Pokud se chcete dozvědět více, tak navštivte sekci VYKLÍZENÍ.

STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN

V rámci služby stěhování kanceláří nabízíme také stěhování kopírek, stěhování tiskáren, stěhování trezorů či jiných objemných kancelářských strojů. Cena se stanovuje individuálně v závislosti na hmotnosti věci (předmětu), počtu pater a donášce. Navštivte stránku STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN pro více informací.

STĚHOVÁNÍ V OBJEKTU

Přesouváte kanceláře z jedné části do druhé části, z jednoho patra do druhého patra v rámci budovy nebo objektu? Potřebujete přesunout pracovní místa, kancelářský nábytek nebo věci kvůli rekonstrukci kancelářských prostor? Naší lidé Vám s tím ochotně pomohou. V rámci stěhovací služby stěhování v objektu Vám pracovníky dopravíme v daný termín a čas na místo, které si určíte. Na stránce STĚHOVÁNÍ V OBJEKTU se dozvíte víc.

STĚHOVÁNÍ IT TECHNIKY, POČÍTAČŮ A ELEKTRONIKY

Provádíme stěhování počítačů, serverů, tiskáren, kopírek, ústředen a ostatního vybavení kanceláří, včetně všech periferií. Stěhování kancelářské techniky a elektroniky

STĚHOVÁNÍ DOKUMENTŮ A ARCHIVŮ

Stěhujete kanceláře s rozsáhlou dokumentací? Dodáme stěhovací krabice a mnoho dalšího pro Vaše stěhování kanceláří. Naši pracovníci Vám pomůžou s přípravou a balením šanonů, dokumentů a celých archivů. Bezpečný převoz zajistí naše speciálně upravené dodávkové automobily, které jsou odpružené, nízkopodlažní s hydraulickými čely a jsou vybaveny potřebným náčiním (pomůckami na stěhování) pro odbornou manipulaci.

PROČ STĚHOVÁNÍ KANCELÁŘÍ S NÁMI?

Stěhování Kyselý je ta správná volba pro stěhování Vašich kanceláří. Zakládáme si na profesionalitě, spolehlivosti, kvalitě a poctivosti. Nabízíme Vám vysokou kvalitu stěhování a stěhovacích služeb za rozumnou cenu. Máme zkušený stěhovací tým, který se postará o přestěhování Vašeho byznysu. Všechny naše stěhovací služby jsou již mnoha zákazníky prověřené. Přesvědčte se sami – REFERENCE.

SE STĚHOVÁNÍ KYSELÝ MÁTE TYTO VÝHODY:

  • Bezplatná návštěva technika
  • Zapůjčení stěhovacích krabic, šatních stojanů
  • Balící služba ke stěhování
  • Demontáž a montáž nábytku ke stěhování
  • Víkendy a svátky bez příplatku
  • Žádné skryté poplatky
  • Spolehlivost
  • Další

Naše stěhovací firma působící hlavně v Praze a okolí je pro Vás vždy zárukou spolehlivosti, odpovědnosti, kvality a příjemných cen. Využijte stěhování kanceláří od nás a zařaďte se i Vy mezi naše spokojené zákazníky. Snadno a jednoduše, prostě zavolejte anebo zadejte nezávaznou poptávku.

V RÁMCI KOMPLEXNÍ SLUŽBY STĚHOVÁNÍ KANCELÁŘÍ NABÍZÍME: