PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

STĚHOVÁNÍ FIREM A KANCELÁŘÍ

KVALITNÍ, RYCHLÉ, LEVNÉ STĚHOVÁNÍ FIREM, KANCELÁŘÍ PRAHA A OKOLÍ

Stěhování Kyselý je ta správná volba pro stěhování vaší firmy nebo kanceláře v Praze a okolí. Naše firma si zakládá na profesionalitě, spolehlivosti, kvalitě a poctivosti. Nabízíme vám vysokou kvalitu stěhování a stěhovacích služeb za rozumnou cenu. Máme zkušený stěhovací tým, který se postará o přestěhování vašeho byznysu. Všechny naše stěhovací služby jsou již mnoha zákazníky prověřené. Přesvědčte se sami – reference.

 

Efektivita při stěhování firem se zrcadlí v nákladech. Využijte proto bezplatné návštěvy našeho specialisty pro stěhování firem a kanceláří, vypracuje Vám individuální nezávaznou cenovou nabídku na stěhování či jiné stěhovací služby.

 

Dle Vašeho přání Vám dopředu zapůjčíme krabice na stěhování. Náš stěhovací tým si poradí s případnými montážemi nábytku aj. vybavení.

Minimalizujeme dopad stěhování na provoz firem, a proto stěhujeme i v nočních hodinách a o víkendu.

SE STĚHOVÁNÍ KYSELÝ MÁTE TYTO VÝHODY

  • Bezplatná návštěva technika
  • Zapůjčení stěhovacích krabic, šatních stojanů
  • Balící služba ke stěhování
  • Demontáž a montáž nábytku ke stěhování
  • Víkendy a svátky bez příplatku
  • Žádné skryté poplatky
  • Další

ZAPŮJČENÍ KRABIC NA STĚHOVÁNÍ

Nedělejte si starosti, do čeho zabalit své věci. Například na stěhování firmy nebo kanceláře Praha přivezeme krabice na stěhování či šatní stojany až k vám. Platí se pouze za dopravu (více informací v sekci ZAPŮJČENÍ KRABIC).

OCHRANA VĚCÍ

Při balení nábytku a jiných předmětů používáme široký a kvalitní sortiment obalového materiálu. Co je zabalené, to se nepoškrábe. Víme, jak důležité jsou pro Vás stěhované věci, a proto o ně šetrně pečujeme během celého stěhování. Pro jistotu máme sjednané i pojištění. Pojištění vašeho majetku při manipulaci zajišťuje Kooperativa pojišťovna a při přepravě je váš majetek pojištěn u Allianz pojišťovny.

 

Pro podrobnější informace ohledně obalového materiálu a balení věci navštivte sekci BALÍCÍ SLUŽBY.

MONTÁŽE NÁBYTKU

U stěhování firmy nebo kanceláře Praha provádíme případnou demontáž a zpětnou montáž nábytku. Pořizujete do firmy nový nábytek a nechcete mrhat energií a časem? Nábytek vyzvedneme, dopravíme a smontujeme. Nový nábytek do firem a kanceláří snadno, rychle a levně. Pro více informací navštivte sekci MONTÁŽ NÁBYTKU.

LIKVIDACE STARÉHO NÁBYTKU

Co se starým nábytkem a nepotřebnými věcmi? Náš tým si při stěhování vaší firmy nebo kanceláře Praha poradí a nábytek či zařízení ekologicky zlikviduje. Provádíme také kompletní vyklízení budov a objektů. Pokud se chcete dozvědět více, tak navštivte sekci VYKLÍZENÍ.

STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN

Pro stěhování firem a kanceláří Praha nabízíme také stěhování kopírek, stěhování tiskáren, stěhování trezorů či jiných objemných kancelářských strojů. Cena se stanovuje individuálně v závislosti na hmotnosti věci (předmětu), počtu pater a donášce. Navštivte stránku STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN pro více informací.

STĚHOVÁNÍ V OBJEKTU

Přesouváte jednu nebo více kanceláří z místnosti do místnosti, z jednoho patra do druhého patra v rámci budovy nebo objektu? Potřebujete přesunout pracovní místa, kancelářský nábytek nebo věci kvůli rekonstrukci firemních prostor? Naší lidé Vám s tím ochotně pomohou. V rámci stěhovací služby stěhování v objektu Vám pracovníky dopravíme v daný termín a čas na místo, které si určíte. Na stránce STĚHOVÁNÍ V OBJEKTU se dozvíte víc.

STĚHOVÁNÍ IT TECHNIKY, POČÍTAČŮ A ELEKTRONIKY

Provádíme stěhování počítačů, serverů, tiskáren, kopírek, ústředen a ostatního vybavení firem, včetně všech periferií. Stěhování kancelářské techniky a elektroniky.

STĚHOVÁNÍ DOKUMENTŮ A ARCHIVŮ

Stěhujete kancelář s rozsáhlou dokumentací? Dodáme stěhovací krabice a mnoho dalšího pro vaše stěhování. Naši pracovníci Vám pomůžou s přípravou a balením šanonů, dokumentů a celých archivů. Bezpečný převoz zajistí náš speciálně upravený dodávkový automobil, který je odpružený, nízkopodlažní s hydraulickým čelem a je vybavený potřebným náčiním (pomůckami na stěhování) pro odbornou manipulaci.

Naše firma Stěhování Kyselý působící hlavně v Praze a okolí je pro Vás vždy zárukou spolehlivosti, odpovědnosti, kvality a příjemných cen. Využijte stěhování firmy a kanceláří Praha a okolí od nás a zařaďte se i Vy mezi naše spokojené zákazníky. Snadno a jednoduše, prostě zavolejte anebo zadejte nezávaznou poptávku.

V RÁMCI KOMPLEXNÍ SLUŽBY STĚHOVÁNÍ FIREM A KANCELÁŘÍ PRAHA NABÍZÍME