PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

STĚHOVÁNÍ FIREM A KANCELÁŘÍ

PROFESIONÁLNÍ STĚHOVÁNÍ FIREM, KANCELÁŘÍ PRAHA A OKOLÍ

Stěhování Kyselý je ta správná volba pro stěhování vaší firmy nebo kanceláře v Praze a okolí. Naše firma si zakládá na profesionalitě, spolehlivosti, kvalitě a poctivosti. Všechny naše stěhovací služby jsou již mnoha zákazníky prověřené.

 

Efektivita při stěhování firem se zrcadlí v nákladech. Využijte proto bezplatné návštěvy našeho specialisty pro stěhování firem, vypracuje Vám individuální cenovou nabídku vč. harmonogramu prací.

 

Dle Vašeho přání Vám dopředu zapůjčíme krabice na stěhování. Náš proškolený tým si poradí s případnými demontážemi nábytku aj. vybavení. Minimalizujeme dopad stěhování na provoz firem, a proto stěhujeme i v nočních hodinách a o víkendu.

SE STĚHOVÁNÍ KYSELÝ MÁTE TYTO VÝHODY

  • Bezplatná návštěva technika.
  • Zapůjčení stěhovacích krabic, šatních stojanů zdarma.
  • Balící služba ke stěhování.
  • Demontáž a montáž nábytku.
  • Víkendy a svátky bez příplatku.

STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN

Pro stěhování firem Praha nabízíme také stěhování trezorů a stěhování kopírek, specializujeme se také na stěhování těžkých břemen jako jsou výrobní stroje, lisy apod. Více informací zde.

STĚHOVÁNÍ DOKUMENTŮ A ARCHIVŮ

Naši pracovníci Vám pomůžou s přípravou a balením šanonů, dokumentů a celých archivů. Pro většinu firem také rádi poskytneme adresní štítky pro popis stěhovacích krabic.

ZAPŮJČENÍ KRABIC NA STĚHOVÁNÍ

Nedělejte si starosti, do čeho zabalit své věci. Na stěhování firmy Praha Vám přivezeme krabice na stěhování či šatní stojany až domů. Platí se pouze za dopravu (více informací v ceníku).

OCHRANA VĚCÍ PŘI STĚHOVÁNÍ

Víme, jak důležité jsou pro Vás stěhované věci. Proto o ně šetrně pečujeme během celého stěhování firmy Praha a používáme kvalitní obalové materiály a pojištění. Co je zabalené, to se nepoškrábe.

MONTÁŽ NÁBYTKU

U stěhování firmy Praha provádíme případnou demontáž a zpětnou montáž nábytku. Pořizujete do firmy nový nábytek a nechcete mrhat energií a časem? Nábytek vyzvedneme, dopravíme a smontujeme. Nový nábytek do firem snadno a rychle.

LIKVIDACE STARÉHO NÁBYTKU

Co se starým nábytkem a nepotřebnými věcmi? Náš tým si při stěhování firmy Praha poradí a nábytek či zařízení ekologicky zlikviduje. Provádíme také kompletní vyklízení nemovitostí. Více informací zde.

STĚHOVÁNÍ V OBJEKTU

Přesouváte pracovní místa, věci nebo provádíte rekonstrukci? Naši lidé Vám ochotně pomohou. V rámci stěhování firmy Praha Vám pracovníky dopravíme v daný čas na místo.

 

Naše firma stěhování Kyselý působící hlavně v Praze a okolí je pro Vás vždy zárukou spolehlivosti, odpovědnosti a příjemných cen. Využijte stěhování firmy Praha od nás a zařaďte se i Vy mezi naše spokojené zákazníky. Snadno a jednoduše, prostě klikněte na naší nezávaznou poptávku.

V RÁMCI KOMPLEXNÍ SLUŽBY STĚHOVÁNÍ FIRMY PRAHA NABÍZÍME

F&Q

©Tibor Kyselý, všechna práva vyhrazena.