PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

STĚHOVÁNÍ DOMŮ

PROFESIONÁLNÍ STĚHOVÁNÍ DOMŮ PRAHA A OKOLÍ

Hledáte kvalitní a spolehlivé stěhování domu Praha?

 

Hledáte zároveň cenově dostupné stěhování domu Praha?

 

Vybíráte stěhovací firmu, která nabízí nejlepší poměr kvality a ceny stěhování?

 

Vítejte ve službě stěhování domů Praha. Zaměřujeme se především na stěhování domů po Praze a okolí (STĚHOVÁNÍ PRAHA), ale se stěhováním vám pomůžeme i kdekoliv v Čechách, na Moravě – po celé ČR (STĚHOVÁNÍ ČESKÁ REPUBLIKA) a také v zahraničí (MEZINÁRODNÍ STĚHOVÁNÍ).

 

Nabízíme vám vysokou kvalitu stěhování a stěhovacích služeb za rozumnou cenu. Máme zkušený stěhovací tým, který se postará o vaše přestěhování. Bezpečný převoz zajistí náš speciálně upravený dodávkový automobil, který je odpružený, nízkopodlažní s hydraulickým čelem a je vybavený potřebným náčiním (pomůckami na stěhování) pro odbornou manipulaci.

 

Pojištění vašeho majetku při manipulaci zajišťuje Kooperativa pojišťovna a při přepravě je váš majetek pojištěn u Allianz pojišťovny.

 

Pokud jste se ještě nerozhodli, tak se podívejte na to, jak nás hodnotí zákazníci.

STĚHUJEME DOMY VŠECH VELIKOSTÍ A TYPŮ

Dům je malý, velký nebo je vícepodlažní? Má jedno patro, dvě patra nebo snad tři patra? Nevadí, my si poradíme se vším.

 

Zajistíme vám stěhování rodinného domu (domku) s půdou i s garáží, bungalovu, baráku, činžovního (bytového) domu, řadového domu, honosné vily, rozlehlé rezidence (residence), historické budovy, konzulátu a také VIP nemovitosti či jiné budovy.

 

Provádíme i stěhování z domu do bytu a z bytu do domu. Odstěhujeme vám i chatu či chalupu.

STĚHOVÁNÍ DOMŮ PRAHA BEZ NÁMAHY. BEZ STAROSTÍ. SNADNO.

SE STĚHOVÁNÍ KYSELÝ MÁTE TYTO VÝHODY

  • Bezplatná návštěva technika
  • Zapůjčení stěhovacích krabic, šatních stojanů
  • Balící služba ke stěhování
  • Demontáž a montáž nábytku ke stěhování
  • Víkendy a svátky bez příplatku
  • Žádné skryté poplatky
  • Další

ZAPŮJČENÍ KRABIC NA STĚHOVÁNÍ

Nedělejte si starosti, do čeho zabalit své věci. Například na stěhování rodinného domu Praha Vám přivezeme krabice na stěhování či šatní stojany až k vám domů. Platí se pouze za dopravu (více informací v sekci ZAPŮJČENÍ KRABIC).

OCHRANA VĚCÍ

Při balení nábytku a jiných předmětů používáme široký a kvalitní sortiment obalového materiálu. Co je zabalené, to se nepoškrábe. Víme, jak důležité jsou pro Vás stěhované věci, a proto o ně šetrně pečujeme během celého stěhování. Pro jistotu máme sjednané i pojištění. Pojištění vašeho majetku při manipulaci zajišťuje Kooperativa pojišťovna a při přepravě je váš majetek pojištěn u Allianz pojišťovny.

 

Pro podrobnější informace ohledně obalového materiálu a balení věci navštivte sekci BALÍCÍ SLUŽBY.

MONTÁŽE NÁBYTKU

U každého stěhování například rodinných domů Praha jsme připraveni k demontáži a zpětné montáži nábytku či jiných domácích doplňků. Kupujete nábytek a nechcete ztrácet energii a čas montáží? Provádíme montáže nábytku Ikea a jiných výrobců. Nábytek vyzvedneme, dopravíme do domu a smontujeme. Pro více informací navštivte sekci MONTÁŽ NÁBYTKU.

LIKVIDACE STARÉHO NÁBYTKU

Co se starým nábytkem a nepotřebnými věcmi? Náš tým si při stěhování vaší domácnosti Praha poradí a nábytek či zařízení ekologicky zlikviduje. Provádíme také kompletní vyklízení domů. Pokud se chcete dozvědět více, tak navštivte sekci VYKLÍZENÍ.

STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH VĚCÍ

Zvládáme i stěhování těžkých břemen. Součástí stěhování domu je například americká lednice, pianino, piano, klavír nebo trezor? Pokud ano, tak i o to se vám postaráme. Navštivte stránku STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN pro více informací.

V RÁMCI KOMPLEXNÍ SLUŽBY STĚHOVÁNÍ DOMŮ PRAHA NABÍZÍME

STĚHOVÁNÍ DOMŮ PRAHA A OKOLÍ, ČESKÁ REPUBLIKA, ZAHRANIČÍ.