PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

STĚHOVÁNÍ DO ZAHRANIČÍ

STĚHOVÁNÍ DO ZAHRANIČÍ S NÁMI ZA ROZUMNOU CENU

Především zajišťujeme stěhování po Evropské unii (EU), ale také po celé Evropě (v rámci Evropy) a pokud je to potřeba, tak stěhujeme i mimo Evropu, ale stěhování mimo Evropu už je na základě individuální domluvy se zákazníkem. O Vaše stěhování do ciziny se postarají naši mladí, šikovní, slušní, česky mluvící a ochotní stěhováci. K přípravě nábytku na stěhování do zahraničí používáme balící službu a kvalitní obalový materiál jako například strečové fólie, bublinkové fólie, pěnové fólie, lepenku a další. Z důvodu náročné a dlouhé cesty věnujeme zvýšenou pozornost při balení nábytku a následně při přepravě dbáme o bezpečnost Vašeho majetku či zboží. Bezpečný převoz zajistí naše speciálně upravené dodávkové automobily, které jsou odpružené, nízkopodlažní s hydraulickými čely a jsou vybaveny potřebným náčiním pro odbornou manipulaci. Pojištění Vašeho majetku při manipulaci zajišťuje Kooperativa pojišťovna a při přepravě je Váš majetek pojištěn u Allianz pojišťovny.

 

Nabízíme Vám stěhování do zahraničí s vysokou kvalitou stěhovacích služeb po celé Evropě. Našim klientům poskytujeme stejný komfort, který nabízí konkurenční evropské společnosti a podle nás za velmi příznivých cenových podmínek. Stěhování do zahraničí probíhá stejným způsobem jako vnitrostátní stěhování. Důležitým faktorem pro zajištění kvalitních služeb je reálný odhad množství stěhovaných předmětů, který vytvoříme na základě komunikace s Vámi. Odpověď na otázku, Co zařídit při stěhování do zahraničí? najdete ZDE.

TIPY NA STĚHOVÁNÍ DO ZAHRANIČÍ

 • Stěhování do zahraničí plánujte 4-6 týdnů předem, počítejte s rezervami, vyplatí se to. Více času na přípravu = méně stresu,
 • myslete na parkování co nejblíže ke vchodu. Pokuste se pro nás zajistit, co nejlepší parkování, jak v České republice, tak i v zahraničí,
 • balíte-li svépomocí, používejte pevné uzavřené krabice i pytle a křehké předměty pořádně zabalte,
 • vytvořte pro sebe a pro nás kompletní seznam stěhovaných věcí,
 • před samotným stěhováním (Den D) se zbavte zbytečností. Sníží se tak celkový objem stěhovaných věcí,
 • nesnažte se nic zatajit ani „zmenšit“, tím by se stěhování zbytečně prodloužilo a prodražilo.

Stěhování Kyselý nabízí spolehlivé, profesionální a levné stěhování do zahraničí. Otázky typu Jak se přestěhovat do zahraničí? nechte na nás. Se stěhováním do zahraničí máme bohaté zkušenosti a určitě Vás nezklameme.

PROČ VYUŽÍT STĚHOVÁNÍ DO ZAHRANIČÍ OD NÁS?

 • Férové jednání a s tím souvisí i transparentní ceny stěhování.
 • Jeden z nejlepších poměrů ceny a kvality na českém trhu.
 • Český kolektiv, který má několikaleté zkušenosti a praxi.
 • Demontáž a montáž nábytku ke stěhování.
 • Víkendy a svátky bez příplatku.
 • Balící služba ke stěhování.
 • Žádné skryté poplatky.
 • Jsme spolehliví.
 • Mnoho dalšího.

Pokud Vás tohle všechno ještě nepřesvědčilo ohledně toho nás kontaktovat na stěhování do zahraničí, tak se podívejte, co o nás napsali naši zákazníci.

Stěhování do Evropské unie (EU) zahrnuje nejčastěji tyto státy: Slovensko, Německo, Polsko, Rakousko, Nizozemsko, Belgie, Lucembursko, Francie, Španělsko, Portugalsko, Dánsko, Itálie, Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Řecko, ale pokud je potřeba, tak naše stěhovací posádka Vás ráda odstěhuje i do jiného státu, který nebyl uveden výše – kontaktujte nás.

 

Ke stěhování po Evropě vyjíždíme nejčastěji do států Velká Británie, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, ale pokud je potřeba, tak náš stěhovací tým Vás rád odstěhuje i do jiného státu, který nebyl uveden výše – kontaktujte nás.

 

Stěhování do zahraničí u nás začíná kontaktováním. Ke kontaktovaní můžete použít nezávaznou poptávku nebo kontaktní formulář anebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 732 486 515. Pokud se stěhujete z Prahy, náš zástupce se za Vámi může zastavit osobně.