PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

STĚHOVÁNÍ BYTŮ

PROFESIONÁLNÍ STĚHOVÁNÍ BYTŮ PRAHA A OKOLÍ

Stěhování Kyselý je ta správná volba pro stěhování bytů v Praze, po Praze a okolí Prahy. Naše firma si zakládá na profesionalitě, spolehlivosti, kvalitě a poctivosti. Všechny naše stěhovací služby jsou již mnoha zákazníky prověřené. Podívejte se, co o nás napsali naši zákazníci.

 

U nás máte jistotu, že se Vaše věci v bezpečí dostanou do nového domova. Při stěhování domácností používáme čisté vozy a kvalitní balící službu. Náš zkušený, vyškolený stěhovací tým pak pečuje o Váš komfort během celého stěhování vaší domácnosti.

STĚHUJEME BYTY VŠECH VELIKOSTÍ A TYPŮ

1+0, 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1 a další.

 

Zajistíme vám stěhování garsoniéry (garsonky), apartmánu, mezonetu, loftu (loftového bytu), suterénního a podkrovního bytu. Provádíme i stěhování z bytu do domu a z domu do bytu.

 

Máte mezonetový byt v paneláku a potřebujete ho odstěhovat? S naši stěhovací firmou žádný problém. Rádi se vám o to postaráme.

SE STĚHOVÁNÍ KYSELÝ MÁTE TYTO VÝHODY

  • Bezplatná návštěva technika
  • Zapůjčení stěhovacích krabic, šatních stojanů
  • Balící služba ke stěhování
  • Demontáž a montáž nábytku ke stěhování
  • Víkendy a svátky bez příplatku
  • Žádné skryté poplatky
  • Další

ZAPŮJČENÍ KRABIC NA STĚHOVÁNÍ

Nedělejte si starosti, do čeho zabalit své věci. Na stěhování bytu Praha Vám přivezeme krabice na stěhování či šatní stojany až domů. Platí se pouze za dopravu (více informací v sekci ZAPŮJČENÍ KRABIC).

OCHRANA VĚCÍ

Při balení nábytku a jiných předmětů používáme široký a kvalitní sortiment obalového materiálu. Co je zabalené, to se nepoškrábe. Víme, jak důležité jsou pro Vás stěhované věci, a proto o ně šetrně pečujeme během celého stěhování. Pro jistotu máme sjednané i pojištění. Pojištění vašeho majetku při manipulaci zajišťuje Kooperativa pojišťovna a při přepravě je váš majetek pojištěn u Allianz pojišťovny.

 

Pro podrobnější informace ohledně obalového materiálu a balení věci navštivte sekci BALÍCÍ SLUŽBY.

MONTÁŽE NÁBYTKU

U každého stěhování bytů Praha jsme připraveni k demontáži a zpětné montáži nábytku či jiných bytových doplňků. Kupujete nábytek a nechcete ztrácet energii a čas montáží? Provádíme montáže nábytku Ikea a jiných výrobců. Nábytek vyzvedneme, dopravíme do bytu a smontujeme. Pro více informací navštivte sekci MONTÁŽ NÁBYTKU.

LIKVIDACE STARÉHO NÁBYTKU

Co se starým nábytkem a nepotřebnými věcmi? Náš tým si při stěhování bytů Praha poradí a nábytek či zařízení ekologicky zlikviduje. Provádíme také kompletní vyklízení bytů. Pokud se chcete dozvědět více, tak navštivte sekci VYKLÍZENÍ.

STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH VĚCÍ

Zvládáme i stěhování těžkých břemen. Součástí stěhování bytu je například americká lednice, pianino, piano, klavír nebo trezor? Pokud ano, tak i o to se vám postaráme. Navštivte stránku STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN pro více informací.

V RÁMCI KOMPLEXNÍ SLUŽBY STĚHOVÁNÍ BYTŮ PRAHA NABÍZÍME

STĚHOVÁNÍ BYTŮ PRAHA A OKOLÍ, ČESKÁ REPUBLIKA, ZAHRANIČÍ.