PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

STĚHOVÁNÍ BYTŮ

PROFESIONÁLNÍ STĚHOVÁNÍ BYTŮ PRAHA A OKOLÍ

Stěhování Kyselý je ta správná volba pro stěhování bytů v Praze a okolí. Naše firma si zakládá na profesionalitě, spolehlivosti, kvalitě a poctivosti. Všechny naše stěhovací služby jsou již mnoha zákazníky prověřené.

 

U nás máte jistotu, že se Vaše věci v bezpečí dostanou do nového domova. Při stěhování bytů Praha používáme čisté vozy a kvalitní balící službu. Náš vyškolený tým pak pečuje o Váš komfort během celého stěhování bytu.

SE STĚHOVÁNÍ KYSELÝ MÁTE TYTO VÝHODY

  • Bezplatná návštěva technika.
  • Zapůjčení stěhovacích krabic, šatních stojanů zdarma.
  • Balící služba ke stěhování.
  • Demontáž a montáž nábytku.
  • Víkendy a svátky bez příplatku.

ZAPŮJČENÍ KRABIC NA STĚHOVÁNÍ

Nedělejte si starosti, do čeho zabalit své věci. Na stěhování bytu Praha Vám přivezeme krabice na stěhování či šatní stojany až domů. Platí se pouze za dopravu (více informací v ceníku).

OCHRANA VĚCÍ

Víme, jak důležité jsou pro Vás stěhované věci. Proto o ně šetrně pečujeme během celého stěhování bytu Praha a používáme kvalitní obalové materiály a pojištění. Co je zabalené, to se nepoškrábe.

MONTÁŽE NÁBYTKU

U každého stěhování bytů Praha jsme připraveni k demontáži a zpětné montáži nábytku či jiných bytových doplňků. Kupujete nábytek a nechcete ztrácet energii a čas montáží? Provádíme montáže nábytku Ikea a jiných výrobců. Nábytek vyzvedneme, dopravíme do bytu a smontujeme.

LIKVIDACE STARÉHO NÁBYTKU

Co se starým nábytkem a nepotřebnými věcmi? Náš tým si při stěhování bytů Praha poradí a nábytek či zařízení ekologicky zlikviduje. Provádíme také kompletní vyklízení bytů. Více informací zde.

V RÁMCI KOMPLEXNÍ SLUŽBY STĚHOVÁNÍ BYTŮ PRAHA NABÍZÍME

F&Q

©Tibor Kyselý, všechna práva vyhrazena.