PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

STĚHOVÁNÍ BYTŮ PRAHA

Stěhování bytů Praha je nejčastěji využívaná stěhovací služba. Naše stěhovací firma odstěhuje z Prahy, do Prahy nebo v rámci Prahy stovky bytů ročně. Stěhujeme byty všech velikostí a typů. Nabízíme i kompletní stěhování bytu. Postaráme se Vám o stěhování do bytu, stěhování z bytu, stěhování z domu do bytu anebo stěhování z bytu do domu.

 

Stěhování bytu z Prahy, do Prahy nebo v rámci Prahy spolehlivě, kvalitně, rychle, levně!

Stěhování bytů v Praze je prováděno profesionálními pracovníky s maximální pečlivostí a úsilím bez ohledu na to, zda klient požaduje přestěhování jednoho kusu nábytku nebo kompletního vybavení bytu. Máme mnohaleté zkušenosti se stěhováním bytů po Praze. Jsme praktičtí, rychlí a zároveň skoro ve všech případech opatrní. Díky tomu všemu Vám můžeme nabídnout levné stěhování bytů Praha.

 

Naše stěhovací vozidla jsou vybavená skříňovou nástavbou, která je uzavřená a tím pádem i prachotěsná. Stěhování bytů Praha můžeme zajistit skoro za každého počasí. Součástí každého firemního stěhovacího vozidla je i hydraulické čelo. Pomocí zvedací plošiny je nakládání a vykládání mnohem jednodušší. V každé skříňové dodávce je dostatečné množství stahovacích popruhů, stěhovacích dek, strečových folií a také máme k dispozici rudl či stěhovací vozík (tzv. stěhovací skate).

 

Pokud je to potřeba, tak jsme schopni přijet i na prohlídku bytu v Praze a následnou konzultaci i nezávaznou kalkulaci nabízíme zcela zdarma. V dostatečném předstihu před nakládkou je možno ke klientovi přivést stěhovací krabice nebo šatní stojany. Více informací na ZAPŮJČENÍ KRABIC. V dohodnutém termínu po stěhování od klienta stěhovací krabice nebo šatní stojany vyzvedneme a odvezeme. Před nakládkou je vše potřebné zabaleno do obalového materiálu, tak aby se minimalizovalo riziko poškození – BALÍCÍ SLUŽBY.

 

V případě zájmu klienta je možno provést demontáž i následnou montáž nábytku. Více informací na MONTÁŽ NÁBYTKU. Postaráme se Vám i o stěhování například těžkého starožitného nábytku, americké lednice, americké postele, piana, pianina, klavíru a jiných těžkých kusů. Pro podrobnější informace navštivte STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN. Zajistíme Vám i vybalení stěhovaného nábytku včetně rozmístění v novém bytě. Pokud je součástí stěhování bytu Praha i likvidace starého či nepotřebného nábytku, nefunkčních spotřebičů či likvidace odpadu, tak se nám s tím svěřte a my všechno, co je potřeba odvezeme na sběrný dvůr. Podrobnější informace na VYKLÍZENÍ.

PROČ SI NA STĚHOVÁNÍ BYTU PRAHA VYBRAT NÁS?

Stěhování bytů Praha patří mezi naše každodenní činnosti již několik let. Poskytujeme komplexní služby pro jednotlivce, domácnosti především v Praze, ale také po celém Středočeském kraji, v ČR i v EU. Jsme mladý, flexibilní tým. Ročně přemístíme tuny a najezdíme tisíce kilometrů.

  • Kvalita a bezpečnost
  • Zkušený tým stěhováků
  • Stěhovací pomůcky a nářadí
  • Větrem ošlehaná společnost
  • Variabilita služeb
  • Spolehlivost

V RÁMCI KOMPLEXNÍ SLUŽBY STĚHOVÁNÍ BYTŮ PRAHA NABÍZÍME