PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

STĚHOVACÍ SLUŽBY PRAHA

KVALITNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY PRAHA

Poskytujeme kvalitní stěhovací služby pro jednotlivce, domácnosti i firmy v Praze a okolí. Jsme mladý, flexibilní a zkušený tým. Ročně přemístíme tuny a najezdíme tisíce kilometrů.

STĚHOVACÍ SLUŽBY PRAHA KDYKOLIV

Naše stěhovací služby v Praze můžete využít dá se říct kdykoliv. Snažíme se vycházet klientům vstříc. Víme, že někdo má čas více odpoledne, jiný zase dopoledne a nezřídka je třeba provést víkendové stěhovací práce. Jsme Vám k dispozici i o svátkách. Nemáme s tím vůbec žádný problém a určitě najdeme ideální termín. Ve stanovený den a hodinu pak přijedeme na domluvené místo a pustíme se do práce.

STĚHOVACÍ SLUŽBY PRAHA CENA

Cena stěhovacích služeb v Praze závisí na více faktorech. Jednali se o stěhování, tak prvním faktorem je objem stěhovaných věcí, druhým je místo nakládky, vykládky a vzdálenost mezi nimi. Dále se cena počítá z množství pracovníků, kteří jsou přítomni na zakázce, množství odpracovaných hodin, množství použitého obalového materiálu a množství pater (jednali se o stěhování těžkých břemen). Přibližnou cenu Vám však sdělí náš odborník po konzultaci s Vámi.

STĚHOVACÍ SLUŽBY PRAHA S NÁMI

Jsme česká firma s českým kolektivem. Máme bohaté zkušenosti s poskytováním stěhovacích služeb především v Praze. Ročně odstěhujeme stovky zákazníků do Prahy, z Prahy nebo v rámci Prahy. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Vždy se snažíme o správné neboli férové jednání vůči klientovi. Náš ceník, a i naše nezávazné cenové nabídky jsou vždy transparentní. Máme kvalitní vozový park, ve kterém najdete speciálně upravená skříňová vozidla značky IVECO. Každé stěhovací vozidlo je vybaveno stěhovací a manipulační technikou a vlastním ručním a elektrickým nářadím pro například montáže nábytku.

OBJEDNEJTE SI NAŠE STĚHOVACÍ SLUŽBY PRAHA

Naše pražská stěhovací a vyklízecí firma je pro Vás vždy zárukou spolehlivosti, odpovědnosti, kvality a příjemných cen. Využijte stěhovací služby Praha od nás a zařaďte se i Vy mezi naše spokojené zákazníky. Snadno a jednoduše, prostě zavolejte anebo zadejte nezávaznou poptávku.