PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

STĚHOVACÍ SLUŽBA PRAHA

PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBA PRAHA

Hledáte stěhovací službu v Praze, která je kvalitní, profesionální, spolehlivá a k tomu ještě za rozumnou cenu?

 

Pokud ano, tak jste tady správně!

 

Naše společnost se profesionálně zabývá stěhovací službou v Praze. Využitím naší stěhovací služby se postaráte o přestěhování například bytu, domu, kanceláře, celé firmy anebo dalších komerčních či nebytových prostor. Záleží na Vás, co si vyberete.

 

Stěhovací služba Praha u nás zahrnuje zapůjčení stěhovacích krabic či šatních stojanů, demontáž a montáž nábytku, balící službu.

 

Součástí stěhovací služby v Praze má být i stěhování těžkého břemena? S námi žádný problém. Sejmeme z Vašich zad i těžké břemeno a pomoci stěhovacích pomůcek přestěhujeme na místo určení.

STĚHOVACÍ SLUŽBA PRAHA S NÁMI

Jsme česká firma s českým kolektivem. Máme mnohaleté zkušenosti se stěhováním a díky tomu Vám můžeme nabídnout kvalitní stěhovací službu v Praze. Ročně odstěhujeme stovky zákazníků. Stěhujeme za každého počasí, kromě takového, které by mohlo ohrozit naše zdraví nebo poškodit Váš majetek. K přepravě používáme spolehlivá vozidla značky IVECO. Každé vozidlo má hydraulické čelo pro snadnější nakládku a vykládku. Jsme Vám k dispozici takřka pořád, jak na telefonu, tak i online a odpovídat se Vám snažíme v co nejkratší čas.

STĚHOVACÍ SLUŽBA PRAHA CENA

Jsme profesionálové v oboru stěhování. Máme vlastní stěhovací vozidla. Používáme výhradně své stěhovací pomůcky, které nám usnadní spoustu práce a ušetří čas. To jsou důvody proč Vám můžeme nabídnout stěhovací službu v Praze za levnou cenu. Cena stěhovací služby se také odvíjí od náročnosti prací, množství stěhovaných předmětů a vzdálenosti kam budeme stěhovat. Pro podrobnější informace ohledně cen navštivte náš ceník.

OBJEDNEJTE SI NAŠI STĚHOVACÍ SLUŽBU V PRAZE

Chcete si objednat stěhovací službu v Praze? Pak nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 732 486 515 nebo prostřednictvím nezávazné poptávky nebo kontaktního formuláře.