PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

STĚHOVACÍ FIRMA PRAHA

I stěhování může být v klidu, pohodové a skoro až zábavné. A nemusí to být proto, že odcházíte od partnera s jedním kufříkem v ruce. I stěhování velkých bytů, domů nebo skladů můžete totiž prožít bez újmy a stresu. A to tak, že všechny své starosti necháte na profesionálech. Stěhovací firma má nejen odborníky, potřebný vozový park, ale třeba i stěhovací krabice a balící potřeby k zajištění bezpečného převozu.

JAK VYBRAT STĚHOVACÍ FIRMU V PRAZE?

Vybrat pro stěhování tu správnou stěhovací firmu z Prahy není lehké, podezřele levné stěhování v Praze nabízí řada anonymních firem. Slibují TOP stěhovací služby za nejlevnější ceny v Praze. Ověřte si proto hodnocení těchto rádoby stěhovacích firem. Vyhnete se například tomu, že Vám stěhováci v den stěhování nepřijedou.

KVALITNÍ STĚHOVACÍ FIRMA V PRAZE

Jste z Prahy a potřebujete přestěhovat byt, dům, kancelář, celou firmu nebo jiné nebytové prostory? Zkuste se blíže seznámit s našimi službami a obraťte se na nás s žádostí o nezávaznou nabídku. Rádi Vám vypočítáme, s jakým nákladem Vaše stěhování v Praze zrealizujeme. Pokud nejste z Prahy, tak to vůbec nevadí. Stěhovací firma STĚHOVÁNÍ KYSELÝ neoperuje jenom v Praze a okolí, ale zajistí stěhování doslova po celé České republice a rozhodně není problém zajistit stěhování i v rámci Evropy.

CO LZE PŘESTĚHOVAT? SKORO VŠECHNO!

Stěhování rodin zajistíme stěhování bytů či celých domů, a to včetně sklepů nebo půdy.

 

Stěhování firem – i firmy často potřebují změnit prostředí – stěhování do většího, nového. Přestěhujeme celé firmy, včetně serverů či archivů. Také umíme vystěhovat sklady nebo jiné firemní prostory.

 

Stěhování těžkých břemen – nejen servery, ale i hudební nástroje nebo trezory je často problém přestěhovat. Ne však pro profesionály. Máme vybavení a zkušenosti, odstěhujeme skoro všechno.

 

Stěhování drobností – i proto jsme tu. Přestěhujeme malé pokojíky nebo jen drobnosti, květiny nebo třeba spotřebiče jako například ledničku, pračku apod. Obrátit se na nás můžete se spoustou věcí.

UMÍME TOHO VÍC!

Zbavíme Vás starostí, které máte se starým nábytkem. Starý nábytek Vám odvezeme na sběrný dvůr. Vy si potom můžete objednat nový a naše stěhovací firma se Vám postará o montáž nového nábytku. Dokážeme zajistit odvoz většiny odpadu i suti. Pomůžeme Vám i s převozem nakoupeného zboží (jako je nábytek nebo elektrospotřebiče) z obchodu.

PROČ VYUŽÍT SLUŽEB NAŠÍ STĚHOVACÍ FIRMY PO PRAZE?

Víte, jak se pozná pravý kamarád? Je to ten, který Vám kývne na stěhování. S námi ale nemusíte nikoho obtěžovat. Kompletně se postaráme o stěhování Vašeho vybavení kanceláře nebo domácnosti včetně přepravy z původní adresy do nového působiště.

 

Při stěhování dbáme na důkladné zabalení a šetrnou manipulaci s přesouvaným vybavením tak, aby nedošlo k jakémukoliv poškození stěhovaných věcí. V případě Vašeho přání můžeme přestěhované věci také rozbalit a umístit na domluvené místo.

 

Vsaďte na kvalitní a levné služby naší stěhovací firmy v Praze – jsme tu pro Vás!

 

Stěhování a vše, co s tím souvisí tak může být vážně v pohodě. Pomůže Vám s tím i naše stěhovací firma z Prahy.

Máte zájem?

Poptejte nás >>>