RYCHLÉ A LEVNÉ STĚHOVÁNÍ PRAHA

 

PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Stěhování Kyselý nabízí rychlé a levné stěhování v Praze neboli po Praze – naši šikovní, slušní, česky mluvící a ochotní stěhováci Vám přestěhují Váš byt, dům, kancelář, firmu nebo třeba jen těžká břemena – záleží na Vás, jakou službu si vyberete. Jsme spolehliví, rychlí a stěhujeme za levné ceny.

 

Čeká Vás drobné stěhování, malé stěhování, střední stěhování, velké stěhování nebo potřebujete jiné stěhovací služby? Pokud ano, tak se na nás neváhejte obrátit!

 

Sídlíme ve městě Praha, kde také realizujeme většinu zakázek. Zajistíme Vám stěhování Praha-město, Praha-venkov, ale také po ČR, a i mezinárodní stěhování. Služba rychlé a levné stěhování Praha Vám přinese vše – od příprav stěhování až po odstranění obalového materiálu a rozmístění nábytků.

Co nabízíme? · Profesionální stěhovací servis · Jeden z nejlepších poměrů ceny a kvality na českém trhu.

KDYŽ STĚHOVÁNÍ, TAK POCTIVĚ!

Stěhování malého bytu nebo stěhování celé firmy? S naší stěhovací firmou Stěhování Kyselý žádný problém. Vyzkoušejte i vy cenově dostupné stěhování. Nabízíme rychlé a levné stěhování Praha a k tomu ještě transparentní ceny. U nás víte, za co zaplatíte!

NEJŽÁDANĚJŠÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

STĚHOVÁNÍ NA KLÍČ

JAK ZVLÁDNOUT STĚHOVÁNÍ LEVNĚ A EFEKTIVNĚ?

Jednoduše, stačí si vybrat správnou stěhovací firmu. Srovnejte – služba rychlé a levné stěhování Praha například bytu 2+1 může trvat pouze 7 hodin, ale s kouřením a věnováním se raději pauzám, než samotnému stěhování klidně i 11 hodin! Pro Prahu platí, že levné stěhování nerovná se vždy kvalitní stěhování.

STĚHOVÁNÍ S NÁMI JE SKORO ZÁBAVA

Stěhování je stresující, proto se Vám snažíme stěhování zpříjemnit. Zapůjčujeme stěhovací krabice a tyto krabice pro pohodlné stěhování v Praze přineseme až ke dveřím. Pokud je potřeba a je zájem z Vaší strany, tak Vám poradíme, jak nejlépe stěhování zvládnout a jak připravit vše pro samotné stěhování.

JAK DLOUHO TRVÁ STĚHOVÁNÍ?

Záleží na tom, odkud a kam se stěhuje. Na objemu stěhovaných věcí. Z jakého patra, do jakého patra se stěhuje. Pokud se jedná o vyšší patro, tak jestli je k dispozici výtah. Také záleží na tom, jestli součástí stěhování bude i montáž nábytku a v neposlední řádě záleží i na tom, jak zvládnete přípravu před stěhováním vy jakožto zákazník. Můžete všechno nechat na nás anebo nám můžete stěhované věci předpřipravit a tím urychlit samotné stěhování.

DŮVODY PROČ STĚHOVÁNÍ PRAHA S NÁMI

Stěhování rychle a snadno

Při stěhování máme k dispozici rudly, transportní vozíky, popruhy aj.

 

Jsme zkušení

Máme mnohaleté zkušenosti a praxi v oboru stěhování.

 

Stěhujeme s úsměvem

Ve většině případů stěhujeme s úsměvem. Při stěhování jsme ochotni a k tomu všemu nás stěhování i baví.

 

Levné ceny

Ceny stěhování máme poctivé a transparentní. Patra bez příplatků, víkendy a svátky za stejné ceny a mnoho dalšího.

 

Balení věcí při stěhování

U stěhování bytu, domu, kanceláře aj. chráníme Vaše věci. Před stěhováním nábytek zabalíme a poskládáme do čistých stěhovacích vozů. Stěhování v Praze prostě umíme.

 

Spolehlivé stěhování

Už se Vám stalo, že stěhováci z Prahy nepřijeli? V Praze nic výjimečného. U nás je spolehlivost při stěhování základ!

ZKUŠENÝ TÝM

LEVNÁ CENA

SPOLEHLIVÉ STĚHOVÁNÍ