PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Mezinárodní stěhování

Profesionální mezinárodní stěhování

Jsme pražská stěhovací firma, která na trhu působí již řadu let. Mezi naše pravidelné služby, které poskytujeme zákazníkům patří také mezinárodní stěhování. K dispozici máme moderní stěhovací skříňové dodávky, profesionální nástroje a nářadí. Stěhováci, kteří se vám postarají o přestěhování jsou českého původu a mají za sebou několikaleté zkušenosti. Zaměřujeme se na stěhování bytů, domů, kanceláří a celých firem. U mezinárodního stěhování je pro nás prioritou profesionalita a rozumná cena.

Mezinárodní stěhování

Z ČR po Evropě za rozumnou a transparentní cenu

Na mezinárodní stěhování používáme vlastní stěhovací dodávky a špičkové vybavení. Úspěšně jsme odstěhovali desítky zákazníků do zahraničí a během těchto stěhování jsme získali mnoho zkušeností. Také u nás neplatíte nikoho, kdo by se na službě mezinárodní stěhování osobně nepodílel. Stěhování Kyselý je rodinná stěhovací firma, a to je hlavní důvod, proč jsou transparentní ceny samozřejmostí. Každý zákazník, který má zájem o stěhovací službu mezinárodní stěhování, a to platí i pro vás od nás obdrží před samotným stěhováním nezávaznou cenovou nabídku v PDF souboru. V PDF souboru jsou uvedeny veškeré důležité informace ohledně ceny, způsobu platby a také je uveden termín stěhování s časem, kdy se začíná nakládat. Pro obdržení nezávazné cenové nabídky na mezinárodní stěhování stačí vyplnit poptávku. Po sdělení veškerých potřebných informací Vám nabídku zašleme písemně na e-mail.

Stěhování po Evropské unii

Mezi nejčastější státy, do kterých stěhujeme v rámci EU náleží Německo, Slovensko, Rakousko, Polsko, Francie, Nizozemsko a Belgie. Stěhování po EU je ve většině případů naprosto bezproblémové, a kromě dálničních známek, mýt a trajektů v některých státech není potřeba nic dalšího řešit.

Stěhování mimo Evropskou unii

Stěhování do a ze Švýcarska podléhá celnímu řízení. Před vykládkou v České republice je potřeba stěhované věci proclít. U Stěhování do anebo z Velké Británie je potřeba dopředu zajistit trajekt.

Příprava na mezinárodní stěhování

Mezinárodní stěhování plánujte 4-6 týdnů předem, počítejte s rezervami, vyplatí se to. Více času na přípravu = méně stresu

Zbavte se zbytečností. Sníží se tak celkový objem stěhovaných věcí

Nesnažte se nic zatajit ani „zmenšit“, tím by se stěhování zbytečně prodloužilo a prodražilo

Vytvořte pro nás kompletní seznam stěhovaných věcí nejlépe ve dvou jazycích (v češtině a angličtině)

Pro jistotu nám také vyhotovte čestné prohlášení, na kterém bude uvedeno, že se jedná o přepravu vašich osobních věcí a že veškerý majetek, který je přepravován není nový (je používán)

Balíte-li svépomocí, používejte pevné uzavřené krabice i pytle a křehké předměty pořádně zabalte

Při balení myslete na vybalování a dávejte věci z jedné místnosti do jedné krabice. Všechny krabice popište názvem místnosti

Myslete na parkování co nejblíže ke vchodu. Pokuste se pro nás zajistit, co nejlepší parkování, jak v České republice, tak i v zahraničí

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na mezinárodní stěhování a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.