PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

MEZINÁRODNÍ STĚHOVÁNÍ

STĚHOVÁNÍ A STĚHOVACÍ SLUŽBY DO ZAHRANIČÍ ZA ROZUMNOU CENU

Stěhování Kyselý nabízí spolehlivé, levné, profesionální stěhování a stěhovací služby do zahraničí. Zajišťujeme stěhování do Evropské unie (EU), po celé Evropě (v rámci Evropy). Stěhujeme i mimo Evropu, ale tam už je to na základě individuální domluvy s klientem. O vaše stěhování do ciziny se postarají naši šikovní, slušní, česky mluvící a ochotní stěhováci. K přípravě nábytku na mezinárodní stěhování používáme balící službu a kvalitní obalový materiál jako například streč fólie, bublinková fólie, pěnová fólie aj. Z důvodu náročné a dlouhé cesty věnujeme zvýšenou pozornost při balení nábytku a následně při přepravě dbáme o bezpečnost Vašeho majetku či zboží. Bezpečný převoz zajistí náš speciálně upravený dodávkový automobil, který je odpružený, nízkopodlažní s hydraulickým čelem a je vybavený potřebným náčiním pro odbornou manipulaci. Pojištění vašeho majetku při manipulaci zajišťuje Kooperativa pojišťovna a při přepravě je váš majetek pojištěn u Allianz pojišťovny.

PROČ VYUŽÍT STĚHOVACÍ SLUŽBY OD NÁS?

 • Český kolektiv, který má mnohaleté zkušenosti a praxi.
 • Férové jednání a s tím souvisí i transparentní ceny stěhování.
 • Zdarma odpojíme a zpátky zapojíme pračku, myčku apod.
 • Demontáž a montáž nábytku ke stěhování.
 • Víkendy a svátky bez příplatku.
 • Balící služba ke stěhování.
 • Žádné skryté poplatky.
 • Mnoho dalšího.

Zajišťujeme mezinárodní stěhování na vysoké úrovni po celé Evropě. Našim zákazníkům poskytujeme stejný komfort, který nabízí konkurenční evropské společnosti a podle nás za velmi příznivých cenových podmínek (stěhování do zahraničí cena).

Zahraniční stěhování probíhá stejným způsobem jako vnitrostátní. Důležitým faktorem pro zajištění kvalitních služeb je reálný odhad množství stěhovaných předmětů, který vytvoříme na základě komunikace s klientem.

Pokud vás tohle všechno ještě nepřesvědčilo, tak se podívejte, co o nás napsali naši zákazníci.

JAK NEPODCENIT STĚHOVÁNÍ DO ZAHRANIČÍ

Stěhování do zahraničí představuje životní milník, vyplatí se tedy nepodceňovat přípravu :)

TIPY NA STĚHOVÁNÍ DO ZAHRANIČÍ

 • mezinárodní stěhování plánujte 4-6 týdnů předem, počítejte s rezervami, vyplatí se to. Více času na přípravu = méně stresu,
 • myslete na parkování co nejblíže ke vchodu. Pokuste se pro nás zajistit, co nejlepší parkování, jak v České republice, tak i v zahraničí,
 • balíte-li svépomocí, používejte pevné uzavřené krabice i pytle a křehké předměty pořádně zabalte,
 • vytvořte pro sebe a pro nás kompletní seznam stěhovaných věcí,
 • před samotným stěhováním (Den D) se zbavte zbytečností. Sníží se tak celkový objem stěhovaných věcí,
 • nesnažte se nic zatajit ani „zmenšit“, tím by se stěhování zbytečně prodloužilo a prodražilo.

Stěhování do Evropské unie (EU) zahrnuje nejčastěji tyto státy: Slovensko, Německo, Polsko, Rakousko, Nizozemsko, Belgie, Lucembursko, Francie, Španělsko, Portugalsko, Dánsko, Itálie, Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Řecko, ale pokud je potřeba, tak naše stěhovací posádka vás ráda odstěhuje i do jiného státu, který nebyl uveden výše – kontaktujte nás.

 

Ke stěhování po Evropě vyjíždíme nejčastěji do států Velká Británie (stěhování do Anglie), Švýcarsko, Lichtenštejnsko, ale pokud je potřeba, tak náš stěhovací tým vás rád odstěhuje i do jiného státu, který nebyl uveden výše – kontaktujte nás.

 

Stěhování do zahraničí u nás začíná kontaktováním. Ke kontaktovaní můžete použít nezávaznou poptávku nebo kontaktní formulář anebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 732 486 515. Pokud se stěhujete z Prahy, náš zástupce se za vámi může zastavit osobně.

F&Q

©Tibor Kyselý, všechna práva vyhrazena.