PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

MEZINÁRODNÍ STĚHOVÁNÍ

STĚHOVÁNÍ V RÁMCI EVROPY

Stěhování do zahraničí u nás začíná zadáním poptávky, pokud chcete nejdříve informace, zavolejte +420 732 486 515. Pokud se stěhujete z Prahy, náš zástupce se za vámi může zastavit osobně.

 

Zajišťujeme mezinárodní stěhování na vysoké úrovni po celé Evropě. Našim zákazníkům poskytujeme stejný komfort, který nabízí konkurenční evropské společnosti a podle nás za velmi příznivých cenových podmínek.

 

Zahraniční stěhování probíhá stejným způsobem jako vnitrostátní. Důležitým faktorem pro zajištění kvalitních služeb je reálný odhad množství stěhovaných předmětů, který vytvoříme na základě komunikace s klientem. Z důvodu náročné a dlouhé cesty věnujeme zvýšenou pozornost při balení nábytku a následně při přepravě dbáme o bezpečnost Vašeho majetku či zboží.

JAK NEPODCENIT STĚHOVÁNÍ DO ZAHRANIČÍ

Stěhování do zahraničí představuje životní milník, vyplatí se tedy nepodceňovat přípravu :)

TIPY NA STĚHOVÁNÍ DO ZAHRANIČÍ

  • Mezinárodní stěhování plánujte 4-6 týdnů předem, počítejte s rezervami, vyplatí se to. Více času na přípravu = méně stresu.
  • Myslete na parkování co nejblíže ke vchodu. Pokuste se pro nás zajistit, co nejlepší parkování, jak v České republice, tak i v zahraničí.
  • Balíte-li svépomocí, používejte pevné uzavřené krabice i pytle a křehké předměty pořádně zabalte.
  • Vytvořte pro sebe a pro nás kompletní seznam stěhovaných věcí.

©Tibor Kyselý, všechna práva vyhrazena.