PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

LEVNÉ VYKLÍZENÍ PRAHA

Jsme profesionální vyklízecí firma zaměřující se na službu Levné vyklízení Praha. Specializujeme se na stěhování a vyklízení bytů, domů, kanceláří i celých firem a dalších nebytových prostor. Sídlíme v hlavním městě Praha, kde také realizujeme většinu zakázek. Naše vyklízecí služby lze však využít i v okolí Prahy. Díky široké základně klientů, vlastního vozového parku a vlastních pomůcek na vyklízení jsme schopni nabídnout špičkové vyklízecí služby za velmi nízké ceny.

 

Náš profesionální stěhovací tým je prověřen léty praxe a svoji práci odvádí na špičkové úrovni, to je také důvod spokojenosti našich klientů. Podívejte se na to, co si o nás myslí naší zákazníci – recenze.

 

Námi nabízené služby vyklízení splňují vysoké nároky k jejichž plnění nám pomáhá kvalitní technika a vozy značky IVECO upravené speciálně pro vyklízení a stěhování. O víkendech a svátcích pracujeme bez příplatků a po Praze neúčtujeme kilometrovné.

 

Návštěvu technika nabízíme po Praze zdarma a náš technik je schopen přijet operativně. Kromě levného, běžného vyklízení bytů, domů, firem a kanceláří nabízíme také levné vyklízení nebytových prostor. Díky speciálnímu vybavení nemáme se složitým vyklízením žádný problém. Podle potřeby skoro cokoliv vyklidíme a odvezeme na sběrný dvůr. Pro jakékoliv dotazy či objednávky nás kontaktujte na zákaznické lince: 732 486 515 nebo e-mailu: info@kyselystehovani.cz anebo vyplňte poptávkový formulář.

 

Díky stovkám realizovaných zakázek jsme získali dostatečnou praxi ve vyklízecích i stěhovacích pracích. Vyklízíme spolehlivě a bez zbytečných prostojů, to je hlavní faktor, který při vyklízení ovlivňuje finální cenu. Disponujeme špičkovým vyklízecím vybavením a kvalitními přepravními vozy s výklopnými plošinami, které vyklízení rovněž urychlují a zjednodušují. To vše hraje důležitou roli při ceně vyklízení a službu levné vyklízení Praha jsme tedy schopni nabídnout v nejnižších možných cenových relacích. Samozřejmostí je i pojištění, které pojišťuje například prostory, kde se vyklízí. Pojištění při poskytování našich služeb zajišťuje Kooperativa a Allianz pojišťovna.

 

Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Praze, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Praha ceník).