PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

LEVNÉ STĚHOVÁNÍ

Jsme profesionální stěhovací firma zaměřující se na službu Levné stěhování. Specializujeme se na stěhování bytů, domů, kanceláří i celých firem. Sídlíme ve městě Praha, kde také realizujeme většinu zakázek. Naše stěhovací služby lze však využít po celé ČR i v zahraničí. Díky široké základně klientů jsme schopni nabídnout špičkové stěhovací služby za přijatelné ceny.

 

Náš profesionální stěhovací tým je prověřen léty praxe a svoji práci odvádí na špičkové úrovni, to je také důvod spokojenosti našich klientů. Námi nabízená služba levné stěhování splňuje vysoké nároky k jejímuž plnění nám pomáhá kvalitní technika a vozy značky IVECO upravené speciálně pro stěhování. O víkendech a svátcích pracujeme bez příplatků a v Praze neúčtujeme kilometrovné.

 

Díky stovkám realizovaných zakázek jsme získali dostatečnou praxi ve stěhovacích pracích. Stěhujeme spolehlivě a bez zbytečných prostojů, to je hlavní faktor, který při stěhování ovlivňuje finální cenu. Disponujeme špičkovým stěhovacím vybavením a kvalitními stěhovacími vozy s výklopnými plošinami, které stěhování rovněž urychlují a zjednodušují. Díky speciálnímu vybavení si poradíme i se složitým stěhováním. To vše hraje důležitou roli při ceně stěhování a službu levné stěhování jsme tedy schopni nabídnout v nízkých cenových relacích. Samozřejmostí je zákonné pojištění stěhovaného vybavení. Návštěvu technika nabízíme po Praze zdarma a náš technik je schopen přijet operativně.

PRŮBĚH LEVNÉHO STĚHOVÁNÍ

1. Návštěva technika (pouze u zakázek, kde je to potřeba)

 

V případě složitějšího či objemnějšího stěhování doporučujeme návštěvu technika, která je po Praze bezplatná. Technik provede konzultaci, doporučí nejvhodnější řešení a navrhne kalkulaci. Naše ceny jsou férové a nezahrnují žádné skryté poplatky.

2. Sestavení soupisu stěhovaných věcí

 

V rámci kvalitní přípravy na stěhování doporučujeme připravit seznam stěhovaného vybavení. Seznam nám pomůže k tomu, abychom si udělali lepší představu o rozsahu Vašeho stěhování a také na základě seznamu vytvoříme přesnější nezávaznou cenovou nabídku.

3. Připravení harmonogramu stěhování

 

Pokud se jedná o náročnější stěhování, je nutné sestavit harmonogram stěhovacích prací, tak aby na sebe jednotlivé kroky navazovaly. Harmonogram stěhování nejčastěji řešíme u mezinárodního stěhování anebo u stěhování velkých firem, kde je nutno například stěhovat po částech.

4. Zapůjčení krabic na stěhování

 

V případě nedostatku krabic rádi tento materiál pro stěhování zapůjčíme. Pro efektivní stěhování je dostatek krabic nezbytností. Krabice jsou ideální pro malé předměty, oblečení, knihy, kancelářské vybavení a jiné.

5. Zabalení stěhovaného vybavení

 

Správné zabalení je velmi důležité pro minimalizaci rizika poškození stěhovaného vybavení při stěhování. V případě zájmu, balení nábytku i elektroniky profesionálně provedeme a provedeme rovněž rozbalení vybavení v místě vykládky.

6. Demontáž a montáž nábytku

 

Při levném stěhování je občas nezbytné stěhovaný nábytek rozmontovat, převést a v místě vykládky nábytek smontovat. Službu demontáže a následné montáže rádi profesionálně provedeme, navíc jsme schopni po přestěhování zapojit i některé spotřebiče jako například pračku, myčku apod.

7. Likvidace nepotřebného vybavení

 

Při službě levné stěhování jsme schopni zajistit také odvoz a likvidaci nepotřebného nábytku, starých spotřebičů či elektroniky po stěhování. Samozřejmě vždy na speciálních místech k tomu určených.

8. Dodržujeme termíny stěhování

 

Zakládáme si na dochvilnosti a dodržování určených termínů. Stěhování je činnost náročná na čas a dodržení dohodnutých časů nakládky je velmi důležité. V případě jakýchkoliv problémů s dodržením termínu vždy klienta informujeme s dostatečným předstihem.

Pro jakékoliv dotazy týkající se stěhování či jiných stěhovacích služeb nás kontaktujte na e-mailu: info@kyselystehovani.cz nebo na zákaznické lince: +420 732 486 515. Pro podání nezávazné poptávky na stěhování klikněte níže.